بازبینی و عارضه یابی سایت

بازبینی سایت از نظر سئوی تکنیکال فعالیتی ضروری برای بهبود جایگاه در موتورهای جستجوست. خدمات بازبینی و عارضه یابی سایت در نویسش پلاس این زمینه به شما کمک می‌کند.

سفارش بازبینی و عارضه یابی سایت

در صورتی که قصد دارید جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشید و کاربران تجربه‌ی بهتری از مراجعه به سایت شما داشته باشند، لازم است که در بازه‌های زمانی منظم از جنبه‌های مختلف بازبینی سایت را در برنامه‌های خود قرار دهید.

بازبینی و عارضه یابی سایت

برنامه‌ای گام به گام برای ارتقاء

بررسی سایت به صورت دوره‌ای کمک می‌کند تا مشکلات احتمالی برگه‌های سایت خود را شناسایی و برای رفع آنها اقدام کنید.

در صورتی که قصد دارید جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشید و کاربران تجربه‌ی بهتری از مراجعه به سایت شما داشته باشند، لازم است که در بازه‌های زمانی منظم از جنبه‌های مختلف بازبینی سایت را در برنامه‌های خود قرار دهید. بررسی سایت به صورت دوره‌ای کمک می‌کند تا مشکلات احتمالی برگه‌های سایت خود را شناسایی کنید و برای رفع آنها اقدام کنید. علاوه بر این با توجه به اهمیت بالای عملکرد سایت در سئوی تکنیکال، ضروری است که با بازبینی سایت مطمئن باشید که تمام برگه‌ها عملکرد خوبی دارند. بازبینی و عارضه یابی سایت یکی از خدمات بسته‌های نویسش پلاس است که در این زمینه به شما کمک می‌کند.

سئوی تکنیکال چیست؟

در بازاریابی محتوایی یکی از اهداف مهم برای هر کسب‌وکار دستیابی به صفحه‌ی نخست نتایج در موتورهای جستجو است. برای رسیدن به این هدف، تولید محتوا با کلمه‌های کلیدی مربوط به هر کسب‌وکار فعالیتی است که بسیاری از برندها انجام می‌دهند، با این حال تولید محتوا بر اساس اصول سئو به تنهایی برای رسیدن به جایگاهی بهتر در موتورهای جستجو کافی نیست. گوگل و سایر موتورهای جستجو علاوه بر بررسی محتوا، جنبه‌های فنی سایت را نیز بررسی می‌کنند، به اصولی که از نظر فنی برای موتورهای جستجو اهمیت دارند اصطلاحا سئوی تکنیکال یا سئوی فنی می‌گویند.
اگرچه ممکن است به نظر برسد که هدف از سئوی فنی در بازبینی سایت، جلب رضایت موتورهای جستجو است، اما نباید این را فراموش کنیم که موتورهای جستجو نیز به دنبال شناسایی الگوهایی هستند که بتواند رفتار کاربر را پیش‌بینی کند. در واقع هدف از سئوی تکنیکال ایجاد شرایطی است که بتواند تجربه‌ی خوشایندی برای کاربران سایت ایجاد کند. موتورهای جستجو نیز با بررسی عوامل سئوی فنی، به دنبال همین هستند و در صورتی که سایت شما از این نظر عملکرد خوبی داشته باشد، شانس بیشتری برای بهبود رتبه در موتورهای جستجو دارید. نتیجه‌ی نهایی این فعالیت‌های نیز جلب مخاطبان و مشتریان بیشتر برای شماست.

در تحلیل و بازبینی سایت چه عواملی بررسی می‌شوند؟

در صورتی که تحلیل و بازبینی سایت را از نویسش تهیه کنید، وضعیت کلی سایت شما از حنبه‌های مختلف بررسی می‌شود. با توجه به وضعیت هر وبسایت، بررسی سایت ممکن است شامل بخش‌های مختلفی باشد اما به طور کلی می‌توان گفت که از دو منظر بهبود ایندکس پذیری سایت در موتورهای جستجو و همچنین فرصت‌های بهبود عملکرد، نکاتی مطرح می شوند.

بهبود ایندکس پذیری

عملکرد مناسب سایت شما از نظر فنی، یا رعایت اصول سئوی تکنیکال، کمک می‌کند تا موتورهای جستجو امتیاز خوبی برای سایت شما در نظر بگیرند. در بازبینی سایت، مشکلات فعلی سایت شما از این نظر بررسی می‌شوند. این مشکلات ممکن است برای هر وبسایت متفاوت باشند و مواردی مانند آدرس طولانی صفحات و خطاهای عدم دسترسی به صفحات را در بر بگیرند.
علاوه بر مسائل فنی در بررسی سایت، محتوای وبسایت شما بررسی می‌شود و در صورتی که مشکلاتی مانند محتوای بسیار کم، یا محتواهای تکراری در سایت وجود داشته باشند، به شما اطلاع داده خواهد شد.
با ارائه‌ی فهرستی از خطاها که طی بازبینی سایت شناسایی می‌شوند، شما می‌توانید برای رفع مشکلات برنامه‌ریزی کنید و شاهد بهبود رتبه‌ی خود در موتورهای جستجو باشید.

فرصت‌های بهبود عملکرد

علاوه بر شناسایی خطاهای موجود، فرصت‌هایی برای بهبود عملکرد نیز در بازبینی سایت به شما ارائه می‌شوند. شما می‌توانید با ایجاد تغییراتی در سایت، وضعیت سایت خود را بهبود دهید.

در چه صورت تحلیل و عارضه یابی سایت مورد نیاز شماست؟

به طور کلی توصیه می‌شود در فواصل زمانی مشخص اقدام به بازبینی سایت کنید تا از عملکرد مناسب تمام برگه‌ها اطمینان داشته باشید، با این حال در موارد زیر توصیه می‌کنیم که بازبینی سایت را در خدمات بسته‌ی نویسش پلاس دریافت کنید:
در صورتی که علیرغم تولید محتوای باکیفیت و با رعایت اصول سئو، جایگاه شما در موتورهای جستجو پیشرفت نمی‌کند.
در صورتی که صفحات وبسایت شما به کندی توسط موتورهای جستجو ایندکس می‌شوند.
در صورتی که سایت شما تازه‌ راه‌اندازی شده و می‌خواهید مطمئن شوید از نظر فنی مشکلی ندارد.

برای آشنایی بیشتر با سندی که با انتخاب بازبینی سایت تحویل می‌گیرید، می‌توانید نمونه بازبینی و عارضه یابی سایت را از راهنمای نویسش دریافت کنید. همچنین در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، همکاران ما در بخش مشاوره آماده‌ی راهنمایی شما هستند.

مشاهده بیشتر
تولید محتوای اختصاصی

نویسش پلاس

از صفر تا صد بازاریابی محتوایی را به نویسش بسپارید

اگر برای مدیریت فرایند بازاریابی محتوایی کسب‌وکار خود به سرویسی جامع نیاز دارید، نویسش پلاس پیش روی‌تان است! مشتریان نویسش پلاس، به معنای واقع کلمه دست به سیاه و سفید نمی‌زنند و تمامی خدمات محتوایی آن‌ها از جمله استراتژی محتوا، تقویم محتوا، انتشار محتوا و … توسط کارشناسان متخصص نویسش صورت می‌پذیرد.


سفارش نویسش پلاس
ضمانت کیفیت و اصالت

ضمانت کیفیت و اصالت

نویسش کیفیت و اصالت محتوا و خدمات ارائه شده را ضمانت می‌کند و در صورت وجود مغایرت، بر اساس رویه عودت وجه، همه‌ی هزینه‌ها برگردانده خواهد شد.

مشاوره محتوا

مشاوره رایگان

در انتخاب سرویس‌های مختلف به راهنمایی نیاز دارید؟ از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همکاران متخصص محتوا آماده پاسخگویی به درخواست‌های‌تان هستند.

پشتیبانی آنلاین محتوایی

پشتیبانی آنلاین

در نویسش می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین، سیستم پشتیبانی و یا تماس تلفنی سوال‌ها و درخواست‌های خود را مطرح کنید.