درباره نویسش

تولید محتوا: کاری که دوستش داریم!


اگر مشغول خواندن این نوشته هستید، به احتمال خیلی زیاد در کسب‌وکار خود به تولید محتوا نیاز پیدا کرده‌اید. اگر برای محتوای وبلاگ، محتوای صفحات وب و یا توضیح محصول فروشگاه اینترنتی تان به محتوای ناب نیاز پیدا کردید، به جای درستی آمدید! نویسش، خیال‌تان را در خصوص تولید محتوا راحت می‌کند.

نویسش، پلتفرم سفارش تولید محتوا به صورت آنلاین است که مسیر رسیدن به محتوای حرفه‌ای را ساده و سریع کرده است. صدها نویسنده‌ی متخصص در نویسش مشغول بکارند که می‌توانند متونی با کیفیت بالا را در حوزه‌ی تخصصی شما خلق کنند. با نویسش، نه لازم است نگران استراتژی محتوا و شیوه تولید محتوا باشید، نه نگران محتوای سئو و منطق با موتورهای جستجو. تولید محتوا در نویسش منطبق با استانداردهای تولید محتوا انجام می‌شود تا محتوایی حرفه‌ای، «همانطور که باید» به شما تقدیم می‌کند.
نویسش چه چیزهایی نیست؟


نویسش خود را صرفا یک شرکت تولید محتوا، آژانس بازاریابی محتوا یا تیم تولید محتوا نمی‌داند. ما از ابتدای کارمان تا حالا، سعی کردیم که بیش از آنکه خود را فروشنده‌ی خدمت معرفی کنیم، شریک و همراه مشتریان و کاربران‌مان باشیم. تلاش کردیم که آهسته‌ حرکت کنیم که بتوانیم مدام و مدام، نسخه‌ی بهتری از خودمان را خلق و عرضه کنیم. 

ما انتخاب کردیم که بجای ارائه‌ی خدمات «متوسط» به حجم بزرگی از مشتریان، سرویس «عالی» به تعداد کمتری ارائه کنیم. برای همین، نویسش هیچوقت تبلیغاتی فزاینده، اغراق شده و دور از واقعیت را بکار نگرفته است. ما به رشد تدریجی، پیوسته و مستمر معتقدیم و باور داریم که بهترین چیزی که می‌توانیم در توصیف خود ارائه کنیم، داستان موفقیت مشتریان، رضایت ایشان و استمرار همکاری‌مان با هم است.

نویسش ادعایی بر اولین و بهترین و بزرگترین و جامع‌ترین سرویس تولید محتوا، و به طور کلی هیچ «ترین» دیگری ندارد. اما صادقانه و مجدانه تلاش می‌کنیم که هرروز، بهتر از روز قبلِ خودمان باشیم.
رویای نویسش


نویسش «امید» دارد که بتواند به قدر توان خود، کیفیت محتوای فارسی را ارتقا بخشد. ما باور داریم که تولید محتوا، پیش از آنکه اقدامی تجاری قلمداد شود، اتفاقی هنرمندانه است و تولید کنندگان محتوا، باید بتوانند متناسب با نیاز مشتری، محتوایی کاربرپسند و ارزش‌آفرین را تولید کنند. به همین دلیل، تمرکز بسیار زیادی را بر روی فرایند جذب نویسندگان همکارمان گذاشتیم و با تلاش می‌کنیم که به طور مستمر، کیفیت تولید محتوا در نویسش را ارتقا دهیم.
خانواده نویسش


خانواده‌ی نویسش محدود به ۸ نفری که در تصویر زیر می‌بینید نیست و تمام ۷۰۰ نفر نویسنده‌ی همکار و ۴۰۰۰ مشتری همراه را نیز هم‌خانواده‌ی خود می‌دانیم. رویای ما بدون همکاری نویسندگان و همراهی مشتریان میسر نخواهد شد.برای آنکه نویسش و نویسشی‌ها را بهتر بشناسید، وبلاگ خانواده نویسش را دنبال کنید.
افتخار نویسش


ما در عمر کوتاه دو ساله‌مان، توانستیم به بیش از ۴۰۰۰ مشتری سرویس و خدمت ارائه کنیم. راستش را بخواهید، مدعی آن نیستیم که برای همه‌ی مشتریان و کاربران‌مان «عالی» بودیم. در برخی موارد، پس از تلاش بسیار، به این نتیجه رسیدیم که گزینه‌های بهتری جز نویسش برای رفع نیاز محتوای‌شان وجود دارد. از همین رو، گارانتی عودت وجه و بازپرداخت تمام مبلغ پرداختی مشتری را جزء سیاست‌های کاری‌مان قرار دادیم و سعی کردیم، تمرکزمان را به خلق ارزش بیشتر برای مشتریانی که می‌توانیم برای‌شان سودآفرین باشیم صرف کنیم.

افتخار نویسش آن است که توانستیم تعدادی زیادی دوست/مشتری خوشحال داشته باشیم. کسب‌وکارهایی که با نویسش، محتوایی ناب و ارزش‌آفرین دریافت می‌کنند.