تنها به تعداد کلمات، هزینه پرداخت کنید

هزینه تولید محتوا

اگر برای محتوای وبلاگ، توضیحات محصول و یا رپرتاژ آگهی خود به محتوای حرفه‌ای نیاز دارید، سرویس تولید محتوای نویسش می‌تواند در زمان کوتاهی شما را به مقصودتان برساند. هزینه تولید محتوا در نویسش مقرون به صرفه است و متناسب با کیفیت محتوا تعریف و تنظیم شده است. شما می‌توانید جزییات قیمت ‌گذاری هر محتوا را در بخش زیر به صورت آنلاین مشاهده کنید.

محاسبه آنلاین قیمت تولید محتوا

برای محاسبه هزینه تولید محتوا فرم مقابل را تکمیل کنید، هزینه نهایی محتوا به صورت آنلاین محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.

مشاوره تولید محتوا
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

هزینه تولید محتوا و قیمت محتوا برای کسب‌وکارتان، عواملی مهمی هستند که باید به دقت به آن توجه کنید. تعرفه تولید محتوا، به عوامل مختلفی وابسته است که در ادامه به آن می‌پردازیم. حواس‌تان باشد: بیشتر از آن‌چیزی که لازم است پرداخت نکنید!

پیش از هر چیز، لازم است با عوامل تاثیرگزار بر تعیین هزینه تولید محتوا آشنا شوید. اینکه بدانیم چه پارامترهایی بر تعین تعرفه تولید محتوا نقش دارند، کمک می‌کند که بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

چه عواملی بر قیمت محتوا تاثیرگذار هستند؟

پیش از آن‌که اقدام به سفارش تولید محتوا کنید، لازم است که معیارهای مد نظر خود را برای تولید محتوا که در نهایت، هزینه تولید محتوا را نیز مشخص می‌کند مرور کنید. به طور خلاصه، عوامل زیر بر تعیین تعرفه تولید محتوا نقش محوری ایفا می‌کنند:

موضوع محتوا

موضوع محتوا، مهمترین پارامتر تعیین کننده قیمت محتوا مورد نیازتان است. تعرفه تولید محتوا در موضوعات عمومی، معمولا کمتر از موضوعات تخصصی‌ست. هرچه موضوع شما تخصصی‌تر باشد، زمان بیشتری صرف تولید محتوا خواهد شد و طبعا هزینه تولید محتوا نیز افزایش می‌یابد.

  • قیمت تولید محتوا برای مقاله ۱۰۰۰ کلمه‌ای با موضوع عمومی: حدودا 470.000 ریال
  • قیمت تولید محتوا برای مقاله ۱۰۰۰ کلمه‌ای با موضوع تخصصی: حدودا 570.000 ریال

نوع محتوا

بسته به اینکه به چه سبک و نوعی از محتوا نیاز دارید، تعرفه تولید محتوا نیز تغییر می‌کند. عموما تولید محتوا برای وبلاگ یک کسب‌وکار، هزینه‌ی کمتری نسبت به تولید محتوای رپرتاژ آگهی دارد. به عبارت بهتر، در گونه‌های مختلف محتوا، قیمت محتوا متغییر است.

  • قیمت تولید محتوا برای متن ۱۰۰۰ کلمه‌ای برای توضیح محصول: حدودا 700.000 ریال
  • قیمت تولید محتوا برای مقاله ۱۰۰۰ کلمه‌ای برای وبلاگ: حدودا 470.000 ریال
  • قیمت تولید محتوا برای مقاله ۱۰۰۰ کلمه‌ای برای رپرتاژ آگهی: حدودا 750.000 ریال

برای کسب اطلاع بیشتر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تولید محتوا این مطلب را در وبلاگ نویسش بخوانید.

هزینه تولید محتوا در نویسش چگونه محاسبه می‌شود؟

نویسش برای اولین بار در ایران، هزینه تولید محتوا را با در نظر گرفتن عوامل مختلف تاثیرگذار بر آن، به صورت هوشمند و آنلاین محاسبه می‌کند. با مراجعه به بخش سفارش تولید محتوا می‌توانید با تعیین المان‌های مختلف نظیر تعداد محتوا، موضوع محتوا، گونه‌ی محتوا و... هزینه‌ی دقیق محتوای مورد نیاز خود را مشاهده و اقدام به ثبت سفارش تولید محتوا کنید.

الگوریتم هوشمند قیمت‌گذاری محتوا تمام عوامل تاثیرگذار را در نظر گرفته و هزینه‌ای دقیق را برای محتوای درخواستی شما محاسبه می‌کند. ویژگی این شیوه تعیین قیمت تولید محتوا در آن است که شما خیال‌تان از کیفیت و هزینه تولید محتوا پس از انجام محاسبه راحت بوده و نگران پرداخت هزینه‌ای بیشتر نخواهید بود. همچنین، زمان تولید محتوا بر اساس نوع و تعداد محتوای درخواستی به شما اعلام می‌شود تا بتوانید برای نشر محتوا برنامه‌ریزی کنید.

تولید محتوای ارزان یا با کیفیت، مساله این است!

نویسش تلاش کرده است تا با ایجاد توازن در قیمت گذاری محتوا و ارائه خدمات تولید محتوای حرفه‌ای، طیف گسترده‌ای از مشتریان خوشحال را در کنار خود داشته باشد. ارائه‌ی خدمات تولید محتوا به بیش از ۵۰۰ شرکت ایرانی و کسب اعتماد ایشان در حوزه تولید محتوا، خود مبین این کیفیت است. در قیمت گذاری محتوا، تلاش ما بر آن است که علاوه بر ایجاد رضایت در مشتری با ارائه‌ی خدمات تولید محتوای اقتصادی، جانب نویسنده محتوا را نیز نگه داشته و سازوکاری برنده-برنده ایجاد کنیم. از همین رو، اولویت و ماموریت اصلی خود را حفظ اصالت و کیفیت محتوا می‌دانیم و تلاش می‌کنیم محتوایی با کیفیتی عالی و مثال‌زدنی را با هزینه‌ای معقول و اقتصادی تولید کنیم.

پس اگر به دنبال تولید محتوای حرفه‌ای برای کسب‌وکار خود هستید، با خیال راحت به نویسش اعتماد کرده و معیار اصلی خود را بر کیفیت استوار کنید. 

هزینه تولید محتوا متنی چقدر است؟

همانطور که پیش از این توضیح داده شد، هزینه تولید محتوا به عوامل مختلفی وابسته است و موضوع محتوا، نوع محتوا و تعداد محتوا در تعیین دقیق هزینه تاثیرگذار است. به عنوان مثال، هزینه تولید مقاله در نویسش از ۱۰.۰۰۰ تومان تا ۳۰۰.۰۰۰ تومان متغییر است. اینکه محتوای شما چند کلمه داشته باشد و در چه حوزه‌ای نگاشته شود از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر این قیمت است. اما به طور عمومی، اگر به دنبال تولید محتوا برای وبلاگ خود هستید و تعداد کاراکتر خود را حدود ۹۰۰ کلمه در نظر گرفته باشید، این هزینه از ۲۷.۰۰۰ تومان تا ۴۴.۰۰۰ تومان متغییر هست. همچنین هزینه تولید رپورتاژ آگهی برای همین تعداد کلمه از ۴۰.۰۰۰ تومان تا ۶۰.۰۰۰ تومان متغییر خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم که سیستم هوشمند قیمت‌گذاری نویسش را امتحان کنید تا هزینه تولید محتوا را متناسب با عوامل مد نظر خود به طور عینی دریافت نمایید.

همین حالا سیستم قیمت‌گذاری نویسش را امتحان کرده و اولین سفارش خود را (با تخفیف!) ثبت کنید.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

در نویسش، با در نظر گرفتن عوامل تاثیرگزار بر هزینه تولید محتوا، هرینه‌ محتوا به صورت آنلاین محاسبه و به مخاطب نمایش داده می‌شود.
حجم محتوا، موضوع محتوا، زبان محتوا و تعداد محتوا، مهمترین شاخصه‌های تاثیرگزار بر قیمت محتوا است.
هزینه تولید محتوا بسته به حجم آن متغییر است. با در نظر گرفتن شرایط مختلف، متوسط هزینه یک محتوا می‌تواند بین ۴۰ تا ۸۰ هزار تومان متغیر باشد

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا