هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا به مغیر‌های مختلفی وابسته است و عوامل متعددی در کاهش و یا افزایش هزینه محتوا نقش ایفا می‌کند. موضوع تولید محتوا، گونه‌ی محتوایی، هدف محتوا، سطح کیفی محتوای درخواستی و زمان تولید محتوا، از مهمترین شاخصه‌های تاثیرگذار در هزینه‌ تولید محتواست. احتمالا با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت می‌توانید با طیف وسیعی از قیمت‌گذاری تولید محتوا مواجه شدید. برای کسب اطلاع بیشتر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تولید محتوا این مطلب را در وبلاگ نویسش بخوانید.

هزینه تولید محتوا در نویسش چگونه محاسبه می‌شود؟

نویسش برای اولین بار در ایران، هزینه تولید محتوا را با در نظر گرفتن عوامل مختلف تاثیرگذار بر آن، به صورت هوشمند و آنلاین محاسبه می‌کند. با مراجعه به بخش سفارش تولید محتوا می‌توانید با تعیین المان‌های مختلف نظیر تعداد محتوا، موضوع محتوا، گونه‌ی محتوا و... هزینه‌ی دقیق محتوای مورد نیاز خود را مشاهده و اقدام به ثبت سفارش تولید محتوا کنید.

الگوریتم هوشمند قیمت‌گذاری محتوا تمام عوامل تاثیرگذار را در نظر گرفته و هزینه‌ای دقیق را برای محتوای درخواستی شما محاسبه می‌کند. ویژگی این شیوه تعیین قیمت تولید محتوا در آن است که شما خیال‌تان از کیفیت و هزینه تولید محتوا پس از انجام محاسبه راحت بوده و نگران پرداخت هزینه‌ای بیشتر نخواهید بود. همچنین، زمان تولید محتوا بر اساس نوع و تعداد محتوای درخواستی به شما اعلام می‌شود تا بتوانید برای نشر محتوا برنامه‌ریزی کنید.

تولید محتوای ارزان یا با کیفیت، مساله این است!

نویسش تلاش کرده است تا با ایجاد توازن در قیمت گذاری محتوا و ارائه خدمات تولید محتوای حرفه‌ای، طیف گسترده‌ای از مشتریان خوشحال را در کنار خود داشته باشد. ارائه‌ی خدمات تولید محتوا به بیش از ۵۰۰ شرکت ایرانی و کسب اعتماد ایشان در حوزه تولید محتوا، خود مبین این کیفیت است. در قیمت گذاری محتوا، تلاش ما بر آن است که علاوه بر ایجاد رضایت در مشتری با ارائه‌ی خدمات تولید محتوای اقتصادی، جانب نویسنده محتوا را نیز نگه داشته و سازوکاری برنده-برنده ایجاد کنید. از همین رو، اولویت و ماموریت اصلی خود را حفظ اصالت و کیفیت محتوا می‌دانیم و تلاش می‌کنیم محتوایی با کیفیتی عالی و مثال‌زدنی را با هزینه‌ای معقول و اقتصادی تولید کنیم.

پس اگر به دنبال تولید محتوای حرفه‌ای برای کسب‌وکار خود هستید، با خیال راحت به نویسش اعتماد کرده و معیار اصلی خود را بر کیفیت استوار کنید. 


هزینه تولید محتوا چقدر است؟

همانطور که پیش از این توضیح داده شد، هزینه تولید محتوا به عوامل مختلفی وابسته است و موضوع محتوا، نوع محتوا و تعداد محتوا در تعیین دقیق هزینه تاثیرگذار است. به عنوان مثال، هزینه تولید مقاله در نویسش از ۱۰.۰۰۰ تومان تا ۳۰۰.۰۰۰ تومان متغییر است. اینکه محتوای شما چند کلمه داشته باشد و در چه حوزه‌ای نگاشته شود از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر این قیمت است. اما به طور عمومی، اگر به دنبال تولید محتوا برای وبلاگ خود هستید و تعداد کاراکتر خود را حدود ۹۰۰ کلمه در نظر گرفته باشید، این هزینه از ۲۷.۰۰۰ تومان تا ۴۴.۰۰۰ تومان متغییر هست. همچنین هزینه تولید رپورتاژ آگهی برای همین تعداد کلمه از ۴۰.۰۰۰ تومان تا ۶۰.۰۰۰ تومان متغییر خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم که سیستم هوشمند قیمت‌گذاری نویسش را امتحان کنید تا هزینه تولید محتوا را متناسب با عوامل مد نظر خود به طور عینی دریافت نمایید.همین حالا سیستم قیمت‌گذاری نویسش را امتحان کرده و اولین سفارش خود را (با تخفیف!) ثبت کنید