رویه عودت وجه

نویسش خود را متعهد به تامین کیفیت مورد نظر مشتریان، اصالت خدمات و حفظ منافع کاربران نویسنده و مشتری می‌داند. ما با هدف ایجاد اطمینان حداکثری برای کاربران خود، ضمانت کیفیت و اصالت را برای تمامی خدمات و سرویس‌هایمان در نظر گرفته‌ایم. در ادامه، مصادیق این ضمانت و همچنین رویه‌ی بازگرداندن وجه تشریح شده است.


مصادیق ضمانت کیفیت و اصالت محتوا و خدمات در نویسش چیست؟


  • کپی محتوا: تیم محتوای نویسش به شکل مستمر و دوره‌ای بر عملکرد کاربران نویسنده نظارت دارد و تلاش می‌کند تا از تحویل محتوای کپی و غیر اصیل جلوگیری نماید. اگر محتوای تولیدی برای شما کپی باشد، تمامی هزینه‌ی آن به حساب شما عودت داده می‌شود.

  • کیفیت محتوا: ما در بخش استانداردهای محتوا تلاش کردیم تا «محتوای نویسشی» و کیفیت قابل ارائه را توصیف کنیم. در صورتی‌که محتوای دریافتی  با اصول تعریفی در این بخش مغایرت داشته باشد، تیم محتوا با جایگزینی نویسنده سعی بر ارتقای کیفیت محتوای شما خواهد داشت. اما در صورتی‌که محتوایی نهایی با درخواست شما و کیفیت معیار فاصله داشته باشد، امکان درخواست عودت وجه سفارش برای‌تان فراهم خواهد بود.

  • عدم تطابق با درخواست: در صورتی‌که محتوای تولیدی با توضیحات و درخواست شما همسو نباشد، تیم محتوای نویسش پس از بررسی درخواست شما و وارسی محتوای تولیدی، تلاش می‌کند تا با جایگزین ساختن نویسنده‌ای متفاوت، محتوای مطلوب شما را فراهم کند. درصورتی‌که پس از تلاش نویسش، کیفیت لازم و توصیف شده در بخش استانداردهای محتوا حاصل نگردد، هزینه‌ی پرداختی شما عینا به حساب‌تان عودت داده می‌شود.


در صورت پدید آمدن هریک از شرایط فوق، عودت وجه پرداختی عینا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.


چه مواردی شامل عودت وجه نمی‌شود؟


  • تایید محتوا: در صورتی‌که سفارش و یا محتوا توسط مشتری تایید گردد امکان تغییر یا لغو آن سفارش  یا محتوا فراهم نبوده و طبعا امکان عودت وجه آن نیز وجود ندارد.

  • تغییر درخواست: در صورتی‌که پس از آغاز تولید محتوا درخواست تغییر آن را بدهید (شامل موضوع، گونه، اجزای محتوا و…)، امکان اعمال تغییرات ممکن نیست و طبعا لغو و عودت وجه آن نیز میسر نخواهد بود.

  • استفاده از محتوا: در صورتی‌که از محتوایی رضایت نداشته باشید و آن را در چارچوب شرایط عودت وجه بدانید، امکان استفاده از محتوا را نیز نخواهید داشت. در صورت استفاده از محتوا به هر شکلی (کلی و یا جزئی) امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.

  • عدم بررسی محتوا: در صورتی‌که از زمان تحویل محتوا به شما بیش از ۷ روز گذشته باشد، درآمد سفارش به حساب کاربر نویسنده واریز و وضعیت سفارش به «انجام شده» تغییر می‌یابد. طبعا در این شرایط امکان لغو سفارش و عودت وجه وجود ندارد.


چگونه درخواست عودت وجه خود را ثبت کنیم؟


برای ثبت درخواست عودت وجه خود، از طریق پنل کاربری و بخش مالی می‌توانید روند بازگرداندن وجه را پیگیری کنید. در صفحه راهنمای درخواست عودت وجه روند این بخش را توضیح داده‌ایم. پس از تکمیل اطلاعات لازم، درخواست شما حداکثر طی ۲ روز کاری بررسی و بازگرداندن وجه انجام می‌شود.