پرسش‌های متداول

نویسش چیست و چطور کار می‌کند؟

نویسش یک پلتفرم آنلاین است که سفارش تولید محتوا را برای کسب‌وکارها ساده می‌کند. با استفاده فرم سفارش محتوا می‌توانید در زمانی کوتاه، محتوای مد نظر خود را سفارش دهید و مطمئن باشید که توسط نویسنده‌ای کارآزموده و مجرب، تولید خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با روند کار نویسش، صفحه نحوه کار نویسش را مطالعه کنید.


نویسش چه نوع محتوایی تولید می‌کند؟

نویسش در حال حاضر، به تولید انواع محتوای متنی شامل پست وبلاگ، رپرتاژ آگهی، مقاله، توضیحات محصول و محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد. همچنین، امکان سفارش تولید محتوا انگلیسی نیز در نویسش فراهم شده است. علاوه بر محتوای متنی، تولید محتوای صوتی نیز در نویسش امکان‌پذیر است. با مراجعه به صفحه انواع تولید محتوا می‌توانید توضیحات بیشتری در خصوص هر کدام از انواع محتوای تولیدی نویسش دریافت کنید.


نویسندگان نویسش چه کسانی هستند؟

ما در نویسش به منظور کسب اطمینان از سلامت و کیفیت محتوای تولیدی، تلاش کرده‌ایم تا فرایندی تخصصی را برای ارزیابی و جذب نویسندگان همکار خود طراحی و از آن تبعیت کنیم. در فرایند پذیرش متخص تولید محتوا در نویسش، طی چندین مرحله، کیفیت علمکرد متقاضی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. افرادی که پس از طی این مسیر به جمع نویسندگان همکار ما می‌پیوندند، جملگی در حوزه‌ی تخصصی خود از کیفیتی ممتاز بهره‌مند هستند و می‌توانند متونی با کیفیتی مثال‌زدنی را نگارش کنند.


کیفیت تولید محتوا در نویسش چطور است؟

تامین محتوای با کیفیت و مطابق با نیاز و انتظار مشتری، مهمترین هدف ما در نویسش است. اگر نتوانیم محتوایی با کیفیت و کارآمد تهیه و ارائه کنیم، شانس ادامه‌ی همکاری‌مان با مشتریان کاهش می‌یابد و این، اصلا چیزی نیست که دل‌مان بخواهد! برا اینکه بتوانیم با اطمینان از کیفیت محتوای تولیدی‌مان دفاع کنیم، فرایند جذب همکاران نویسنده‌مان را تا حد ممکن سخت طراحی کرده‌ایم که بتوانیم بهترین‌های این حوزه را پیرامون خود جمع کنیم. علاوه بر آن، سیستم هوشمند کنترل متون و بکارگیری از متخصصین داخلی برای بررسی عملکرد نویسندگان موجود شده است که نرخ نارضایتی مشتریان از محتوای تولیدی به حداقل ممکن برسد. با تمام این اقدامات، اگر از محتوای تولیدی رضایت نداشته باشید، تمام هزینه‌ی آن بدون چون و چرا به شما عودت داده می‌شود.


چگونه از کپی نبودن محتوا و کیفیت آن اطمینان حاصل کنیم؟

یکی از خط قرمزهای نویسش در همکاری با نویسندگان متخصص خود، پایبندی به اصالت محتوا و عدم کپی‌برداری از منابع فارسی‌ست. ما در فرایند مصاحبه و جذب نویسندگان همکار و همچنین، در تفاهم‌نامه‌ی همکاری فیمابین، به صراحت به این موضوع اشاره داشتیم و از کیفیت عملکرد همکاران نویسنده‌مان پیش از آغاز همکاری اطمینان کسب می‌کنیم. علاوه بر آن، در طور مدت همکاری و به شکل مستمر، محتوای تولیدی نویسندگان مورد ارزیابی قرار گرفته تا از سلامت عملکردشان اطمینان بیشتری بیابیم. احتمال دریافت محتوای کپی در نویسش نزدیک به صفر است، با این‌حال، در صورتیکه در نویسش محتوایی کپی شده دریافت کنید، عین مبلغ پرداختی به شما عودت داده خواهد شد و محتوایی جایگزین به شما تقدیم می‌شود.


اگر از محتوای تولیدی رضایت نداشتم چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر از محتوای تولید شده به هر دلیلی رضایت نداشتید، به صورت رایگان ویرایش و اصلاحات لازم روی متن صورت می‌گیرد تا اطمینان و رضایت شما کسب گردد. اما اگر به هر دلیلی محتوای تولیدی کیفیت و ویژگی‌های لازم را در بر نداشت، هزینه‌ی پرداختی شما به طور کامل حضورتان عودت داده می‌شود. در این لینک، توضیحات بیشتری در خصوص سیاست‌های نویسش برای تامین رضایت مشتریان آمده است.


هزینه تولید محتوا در نویسش چگونه محاسبه می‌شود؟

ما همواره در تلاشیم تا هزینه‌ای مقرون بصرفه، هم برای همکاران نویسنده و هم برای مشتریان‌مان پیشنهاد کنیم. برای نیل به این مقصود، از سازوکاری شفاف برای محاسبه هزینه تولید محتوا بهره می‌بریم. در نویسش، درست به همان میزانی که باید پرداخت می‌کنید. در صفحه سفارش تولید محتوا، زمان تولید محتوا و هزینه‌ی آن به شکلی شفاف پیش از ثبت سفارش مشخص شده است.