پرسش‌های متداول

نویسش چیست و چطور کار می‌کند؟

نویسش یک پلتفرم آنلاین است که سفارش تولید محتوا را برای کسب‌وکارها ساده می‌کند. با استفاده فرم سفارش محتوا می‌توانید در زمانی کوتاه، محتوای مد نظر خود را سفارش دهید و مطمئن باشید که توسط نویسنده‌ای کارآزموده و مجرب، تولید خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با روند کار نویسش، صفحه نحوه کار نویسش را مطالعه کنید.


نویسش چه نوع محتوایی تولید می‌کند؟

نویسش در حال حاضر، به تولید انواع محتوای متنی شامل پست وبلاگ، رپرتاژ آگهی، مقاله، توضیحات محصول و محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد. همچنین، امکان سفارش تولید محتوا انگلیسی نیز در نویسش فراهم شده است. علاوه بر محتوای متنی، تولید محتوای صوتی نیز در نویسش امکان‌پذیر است.


کیفیت تولید محتوا در نویسش چطور است؟

تامین محتوای با کیفیت و مطابق با نیاز و انتظار مشتری، مهمترین هدف ما در نویسش است. اگر نتوانیم محتوایی با کیفیت و کارآمد تهیه و ارائه کنیم، شانس ادامه‌ی همکاری‌مان با مشتریان کاهش می‌یابد و این، اصلا چیزی نیست که دل‌مان بخواهد! برا اینکه بتوانیم با اطمینان از کیفیت محتوای تولیدی‌مان دفاع کنیم، فرایند جذب همکاران نویسنده‌مان را تا حد ممکن سخت طراحی کرده‌ایم که بتوانیم بهترین‌های این حوزه را پیرامون خود جمع کنیم. علاوه بر آن، سیستم هوشمند کنترل متون و بکارگیری از متخصصین داخلی برای بررسی عملکرد نویسندگان موجود شده است که نرخ نارضایتی مشتریان از محتوای تولیدی به حداقل ممکن برسد. با تمام این اقدامات، اگر از محتوای تولیدی رضایت نداشته باشید، تمام هزینه‌ی آن بدون چون و چرا به شما عودت داده می‌شود.


هزینه تولید محتوا در نویسش چطور محاسبه می‌شود؟

ما برای محاسبه هزینه تولید محتوا، سازوکار دقیق و شفافی تعریف کرده‌ایم که هم، هزینه‌ای مقرون بصرفه را برای مشتری به همراه داشته باشد و هم، درآمد متناسبی را برای نویسندگان بوجود بیاورد. محاسبه‌ی قیمت محتوا در نویسش بر اساس شاخص‌های مختلفی از جمله طول محتوا، موضوع محتوا، زبان محتوا و... تعیین می‌شود. به همین دلیل است که هزینه‌ی یک محتوا در نویسش می‌توانید رقمی مابین ۳۰.۰۰۰ تومان تا ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان داشته باشد. جزئيات بیشتر در خصوص شیوه‌ی قیمت‌گذاری در نویسش را می‌توانید در صفحه هزینه تولید محتوا بیابید.