پرسش‌های متداول

سوال: نویسش چیست؟
پاسخ: نویسش پلتفرم تخصصی برون‌سپاری محتوا به زبان فارسی است. در این سامانه، افراد و کسب‌وکارهایی که به محتوا نیاز دارند سفارشات خود را ثبت می‌کنند و متخصصان تولید محتوایی که قبلا تایید شده‌اند محتواهای درخواستی را تولید می‌کنند.

سوال: آیا عضویت در نویسش رایگان است؟
پاسخ: بله، عضویت در این سامانه (چه به عنوان متخصص محتوا و چه به عنوان درخواست کننده محتوا) رایگان است و نویسش برای ارائه‌ی خدمات خود هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. پرداخت هزینه صرفا برای سفارش محتوا صورت می‌گیرد.

سوال: من به عنوان متخصص محتوا در نویسش ثبت‌نام کرده و ایمیلم را تایید کرده‌ام، اما هنوز امکان ورود به پنل کاربری‌ را ندارم. مشکل چیست؟
پاسخ: پس از ثبت‌نام و تایید ایمیل خود در نویسش، کارشناسان ما نسبت به بررسی رزومه و نمونه‌کارهای شما اقدام می‌کنند. پروسه‌ی بررسی ممکن است تا ۲ روز کاری طول بکشد.  پس از آن، در صورت تایید و یا رد درخواست شما، ایمیلی با توضیحات مربوطه دریافت خواهید کرد.
لطفا اگر پس از دو روز پاسخی دریافت نکردید، از طریق بخش «تماس با ما» اقدام کنید.

سوال: سفارش محتوای من در موعد مقرر حاضر نشد، چکار باید بکنم؟
پاسخ: تمامی متخصصان نویسش موظفند که در زمان مقرر محتوای درخواستی را آماده کنند. در صورتی که محتوای شما در بازه‌ی مشخص شده آماده نشود، به درخواست شما اعتبار پرداخت شما به حسابتان مرجوع می‌شود.

سوال: محتوای ارسال شده برای سفارش با درخواست من مطابقت ندارد. چکار باید بکنم؟
پاسخ: پس از دریافت فایل محتوای درخواستی، دلایل عدم تطبیق با محتوای درخواستی را بنویسید. متخصص محتوایی که سفارش شما را پذیرفته است نسبت به بررسی و رفع ایراداتی که مطرح کرده‌اید اقدام می‌کند.


اگر هنوز سوالی دارید که پاسخش را دریافت نکرده‌اید،‌ از طریق بخش تماس با ما سوال خود را مطرح کنید. در اولین زمان ممکن پاسخ مربوطه را با ایمیل حضورتان ارسال می‌کنیم.