بازاریابی محتوا؛ از الف تا ی

تقویم محتوا

اختصاصی برای کسب‌و‌کار شما

به چیزی دست نزنید! ما جای/ کنار تیم بازاریابی محتوایی شما می‌نشینیم و تمام فرایند کار را به‌دست می‌گیریم. هر‌آن‌چه برای آغاز و یا پیش‌برد فرایند بازاریابی محتوایی لازم است، این‌جا، پیش روی شماست. ما مشتاقیم که از همین امروز شروع کنیم.

1 اطلاعات


2 خدمات


3 محتوا

محتوا
x
کلمه

هزینه بسته پلاس: ریال
نویسندگان ویژه

نویسندگان ویژه

نویسندگان ویژه بر اساس سابقه و امتیاز عملکردشان انتخاب می‌شوند. برای تهیه‌ی متن در بسته‌های نویسش‌پلاس، تنها از کمک نویسنده‌های برترمان استفاده می‌کنیم.

پشتیبان اختصاصی

پشتیبان اختصاصی

به محض خرید بسته‌ی نویسش پلاس، پشتیبان و مشاوری اختصاصی با شما در ارتباط قرار می‌گیرید تا فرایند همکاری در تناسب کامل با انتظارات شما پیش برود.

گزارش اثربخشی

گزارش اثربخشی

در پایان هر دوره از نویسش پلاس، گزارشی از عملکرد و پیشرفت‌های به‌دست‌آمده تهیه و تقدیم می‌شود تا بتوانید نسبت به چگونگی پیش‌برد فعالیت‌های محتوایی، بهتر تصمیم بگیرید.

تجربه‌هایی که دوست‌شان داریم

نویسش تا به امروز به بیشتر از ۵۰۰۰ کسب‌وکار در حوزه‌های مختلف، خدمات بازاریابی محتوایی ارائه کرده است. نگاهی به چند تجربه‌ی اخیرمان بیاندازید و ما را از زبان مشتریان/دوستان‌مان بشناسید.

چگونه زحمت کارِ بازاریابی محتوایی را از دوش‌تان بر می‌داریم؟

بازاریابی محتوایی بخش‌های مختلفی دارد که تولید محتوا یکی از آنهاست. بسته‌های نویسش با هدف ارائه‌ی خدمات مختلف مورد نیاز کسب‌وکارها در مسیر بازاریابی محتوایی طراحی شده اند. شما می‌توانید با توجه به نیاز فعلی کسب‌وکار خود و همچنین بودجه‌ای که دارید، بسته‌ی مورد نیاز خود را طراحی کنید. هریک از اجزای بسته‌ی نویسش پلاس با توجه به اطلاعاتی که از طریق فرم بریف در اختیار ما قرار داده‌اید و همچنین سایر اطلاعات تکمیلی که از شما دریافت می‌کنیم، آماده می‌شوند. بسته‌های نویسش پلاس اجزای مختلفی دارند مانند تقویم محتوا و استراتژی بازاریابی محتوایی که در ادامه توضیحاتی در مورد هریک بیان شده است.

تقویم محتوا

بخش ثابت تمام بسته‌های نویسش پلاس، تدوین تقویم محتواست. تقویم محتوا شامل جزئیات تمام عناوینی است که طی یک دوره برای شما تهیه می‌شوند. در تقویم محتوا جزییاتی مانند کلمه کلیدی کانونی، عبارات مرتبط، منابع یا توضیحاتی در مورد هر محتوا و موارد دیگری از این دست با توجه به حوزه فعالیت و مخاطبان کسب‌وکار شما مشخص می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این خدمت پیشنهاد می‌کنیم راهنمای نویسش در مورد تقویم محتوا را بررسی کنید.

استراتژی محتوا

تدوین استراتژی محتوا یکی دیگر از خدماتی است که می‌توانید در بسته‌های نویسش پلاس دریافت کنید. سند استراتژی محتوا با توجه به حوزه‌ی فعالیت کسب‌وکار شما و اولویت‌هایی که در نظر دارید آماده می‌شود. در استراتژی بازاریابی محتوایی گروه‌های مختلف مخاطب کسب‌وکار شما مشخص می‌شوند و با توجه به نیازهای هر گروه، دسته‌بندی موضوعی محتوا مشخص می‌شود. در راهنمای نویسش در مورد تدوین استراتژی محتوا توضیحات کاملی در مورد اجزای استراتژی و شیوه‌ی تدوین آن مطرح شده است.

تحلیل کلمات کلیدی

در بازاریابی محتوایی یکی از اهداف اصلی بهبود جایگاه در موتورهای جستجو است. با در نظر داشتن این هدف تحلیل کلمات کلیدی نیز پیش از تولید محتوا مسیر را مشخص می‌کند. شما می‌توانید برای شناسایی کلمات کلیدی مرتبط و انتخاب بهترین عبارات کلیدی، تحلیل کلمات کلیدی را نیز در بسته‌ی نویسش پلاس خود قرار دهید.
برای تحلیل کلمات کلیدی وضعیت فعلی کسب‌وکار شما و همچنین رقبایی که دارید در موتورهای جستجو مشخص می‌شود. این کار به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را در مقایسه با رقبا شناسایی کنید. با دستیابی به شناخت کافی از وضعیت رقبا شما می‌توانید کلمات کلیدی را به نحوی انتخاب کنید که به تدریج جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشید. توضیحات تکمیلی در مورد این بخش از نویسش پلاس را می‌توانید در راهنمای نویسش در مورد تحلیل کلمات کلیدی مطالعه کنید.

بازبینی و عارضه یابی سایت

تجربه‌ی کاربران از مراجعه به وبسایت شما اهمیت زیادی در تصمیم به بازگشت به سایت شما دارد. در صورتی که صفحات سایت به سرعت بارگذاری نشوند ممکن است مخاطب سایت شما را ترک کند. موتورهای جستجو نیز از اهمیت عملکرد مناسب سایت به خوبی آگاه هستند و این عامل را هنگام رتبه‌دادن به سایت‌ها بررسی می‌کنند. سرویس بازبینی و عارضه‌یابی سایت به شما کمک می‌کند که مشکلات احتمالی وبسایت خود را بشناسید و برای رفع این مشکلات برنامه‌ریزی کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این سرویس، راهنمای نویسش در مورد بازبینی و عارضه یابی سایت را مطالعه کنید.

انواع محتوا در بسته‌های نویسش پلاس

تولید محتوا یکی از اجزای اصلی بسته‌ای نویسش پلاس است. در واقع تمام خدمات دیگری که در بسته‌های نویسش پلاس عرضه می‌شوند با هدف بهبود اثربخشی تولید محتوا ایجاد شده‌اند. با توجه به هدفی که از بازاریابی محتوایی دارید و فعالیت کسب‌وکار خود می‌توانید در بسته‌های نویسش پلاس انواع مختلفی از محتوا را انتخاب کنید که در ادامه معرفی شده‌اند.

محتوای وبلاگ

وبلاگ بستری برای برقراری ارتباطی پایدار با مخاطبان است. علاوه بر این شما با انتشار محتواهای تخصصی می‌توانید به مراجعان نشان دهید که از دانش کافی در زمینه‌ی کاری خود برخوردار هستید. این کار باعث می‌شود که مخاطبان به شما اعتماد کنند. شما می‌توانید تولید محتوا برای وبلاگ خود را در بسته‌های نویسش پلاس به ما واگذار کنید تا با انتشار منظم محتواهای تخصصی مطابق با اصول سئو، فرصت جلب اعتماد مخاطبان را برای خود ایجاد کنید.

محتوای فروشگاه اینترنتی

هنگامی که مشتری مشغول بررسی محصولات در یک فروشگاه اینترنتی است، توضیح محصول نقش زیادی در تصمیم به خرید دارد. علاوه بر این توجه به اصول سئو در نگارش توضیح محصول باعث می‌شود شانس دیده شدن محصول در موتورهای جستجو افزایش یابد. شما می‌توانید تولید محتوای توضیح محصول مطابق با اصول سئو را نیز در بسته‌ی نویسش پلاس خود داشته باشید.

محتوای شبکه‌های اجتماعی

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، کسب‌وکارها نیز برای جلب توجه مخاطبان و معرفی محصولات و خدمات خود می‌کوشند تا حضور موثری در این فضاها داشته باشند. اگر شما هم قصد دارید تا با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مخاطبان بیشتری جذب کنید، می‌‌توانید تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی را به نویسش بسپارید.

رپورتاژ

انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه‌های مختلف کمک می‌کند تا کسب‌وکار شما در معرض دید طیف گسترده‌ای از مخاطبان قرار گیرد. در صورتی که در نظر دارید به صورت منظم برای معرفی خدمات و محصولات خود در وبسایت‌های معتبر مطالبی منتشر کنید، می‌توانید در بسته‌ی نویسش پلاس خود این نوع محتوا را نیز انتخاب کنید.

انتشار محتوا

علاوه بر تولید محتوا، شما می‌توانید انتشار محتوا در وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی خود را نیز به بسته‌ی نویسش پلاس اضافه کنید. در این صورت پس از تایید محتوا توسط شما، محتواها طبق زمان‌بندی مد نظرتان منتشر خواهند شد.

چنانچه در مورد هر یک از اجزای نویسش پلاس نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده‌ی کمک به شما هستند. همچنین در صورتی که برای انتخاب اجزای نویسش پلاس متناسب با نیاز کنونی خود نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از قسمت مشاوره‌ رایگان با ما در تماس باشید.

مشاهده بیشتر

سوالی دارید؟

ما مشتاقانه آماده‌ی گفت‌وگو با شما درباره‌ی فرایند بازاریابی محتوایی کسب‌وکارتان هستیم. شماره‌تان را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان تماس بگیریم.

فرایند ارائه خدمات بازاریابی محتوا در نویسش پلاس چگونه است؟

پس از ثبت سفارش نویسش پلاس، فرم بریف برای دریافت اطلاعات تکمیلی حضورتان ارسال می‌شود. با تکمیل آن، استراتژی محتوا و سپس تقویم محتوا آماده خواهد شد و در نهایت تولید محتوا صورت می‌گیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب فرایند ارائه خدمات نویسش پلاس را بخوانید.

چگونه می‌توانم مطمئن شوم که تولید محتوا با کیفیت در نویسش صورت می‌گیرد؟

تمام تمرکز ما به ارائه‌ی محتوای با کیفیت و خدماتی درخور توجه است و ارائه‌ی خدمات بازاریابی محتوا به بیش از ۱۰۰۰ مشتری بیانگر همین موضوع است. شما می‌توانید با بررسی نمونه تولید محتوا نویسش کیفیت محتوای تولید در نویسش را مشاهده کنید.

چگونه خدمات بازاریابی محتوایی را انتخاب کنم؟

اگر برای انتخاب خدمات مختلف این سرویس به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، تلفن خود را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیریم.