بازاریابی محتوا اختصاصی برند شما

نویسش پلاس

نویسش پلاس، بازاریابی محتوا را برای کسب‌وکار شما ساده‌تر از همیشه می‌کند. تمام خدماتی که برای رشد سریع در موتورهای جستجو نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌گیرد. با نویسش پلاس، خیال‌تان از بابت کیفیت محتوا راحت خواهد بود!

خدمات و سرویس‌ها

محتوای مورد نیاز

محتوا
کلمه

هزینه بسته پلاس: ریال

پس از ثبت سفارش نویسش پلاس، کارشناسان محتوای نویسش با شما تماس گرفته و از طریق فرم بریف اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز را از شما دریافت خواهد شد.

ضمانت کیفیت و اصالت

ضمانت کیفیت و اصالت

نویسش کیفیت و اصالت محتوا و خدمات ارائه شده را ضمانت می‌کند و در صورت وجود مغایرت، بر اساس رویه عودت وجه، همه‌ی هزینه‌ها برگردانده خواهد شد.

مشاوره محتوا

مشاوره محتوا

برگزاری جلسه آنلاین مشاوره رایگان به منظور درک بهتر نیازمندی‌های شما و پیشنهاد بهترین گزینه‌های ممکن محتوایی

پشتیبانی آنلاین محتوایی

پشتیبانی آنلاین

در نویسش می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین، سیستم پشتیبانی و یا تماس تلفنی سوال‌ها و درخواست‌های خود را مطرح کنید.

بازاریابی محتوایی بخش‌های مختلفی دارد که تولید محتوا یکی از آنهاست. بسته‌های نویسش با هدف ارائه‌ی خدمات مختلف مورد نیاز کسب‌وکارها در مسیر بازاریابی محتوایی طراحی شده اند. شما می‌توانید با توجه به نیاز فعلی کسب‌وکار خود و همچنین بودجه‌ای که دارید، بسته‌ی مورد نیاز خود را طراحی کنید. هریک از اجزای بسته‌ی نویسش پلاس با توجه به اطلاعاتی که از طریق فرم بریف در اختیار ما قرار داده‌اید و همچنین سایر اطلاعات تکمیلی که از شما دریافت می‌کنیم، آماده می‌شوند. بسته‌های نویسش پلاس اجزای مختلفی دارند مانند تقویم محتوا و استراتژی بازاریابی محتوایی که در ادامه توضیحاتی در مورد هریک بیان شده است.

تقویم محتوا

بخش ثابت تمام بسته‌های نویسش پلاس، تدوین تقویم محتواست. تقویم محتوا شامل جزئیات تمام عناوینی است که طی یک دوره برای شما تهیه می‌شوند. در تقویم محتوا جزییاتی مانند کلمه کلیدی کانونی، عبارات مرتبط، منابع یا توضیحاتی در مورد هر محتوا و موارد دیگری از این دست با توجه به حوزه فعالیت و مخاطبان کسب‌وکار شما مشخص می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این خدمت پیشنهاد می‌کنیم راهنمای نویسش در مورد تقویم محتوا را بررسی کنید.

استراتژی محتوا

تدوین استراتژی محتوا یکی دیگر از خدماتی است که می‌توانید در بسته‌های نویسش پلاس دریافت کنید. سند استراتژی محتوا با توجه به حوزه‌ی فعالیت کسب‌وکار شما و اولویت‌هایی که در نظر دارید آماده می‌شود. در استراتژی بازاریابی محتوایی گروه‌های مختلف مخاطب کسب‌وکار شما مشخص می‌شوند و با توجه به نیازهای هر گروه، دسته‌بندی موضوعی محتوا مشخص می‌شود. در راهنمای نویسش در مورد تدوین استراتژی محتوا توضیحات کاملی در مورد اجزای استراتژی و شیوه‌ی تدوین آن مطرح شده است.

تحلیل کلمات کلیدی

در بازاریابی محتوایی یکی از اهداف اصلی بهبود جایگاه در موتورهای جستجو است. با در نظر داشتن این هدف تحلیل کلمات کلیدی نیز پیش از تولید محتوا مسیر را مشخص می‌کند. شما می‌توانید برای شناسایی کلمات کلیدی مرتبط و انتخاب بهترین عبارات کلیدی، تحلیل کلمات کلیدی را نیز در بسته‌ی نویسش پلاس خود قرار دهید.
برای تحلیل کلمات کلیدی وضعیت فعلی کسب‌وکار شما و همچنین رقبایی که دارید در موتورهای جستجو مشخص می‌شود. این کار به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را در مقایسه با رقبا شناسایی کنید. با دستیابی به شناخت کافی از وضعیت رقبا شما می‌توانید کلمات کلیدی را به نحوی انتخاب کنید که به تدریج جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشید. توضیحات تکمیلی در مورد این بخش از نویسش پلاس را می‌توانید در راهنمای نویسش در مورد تحلیل کلمات کلیدی مطالعه کنید.

بازبینی و عارضه یابی سایت

تجربه‌ی کاربران از مراجعه به وبسایت شما اهمیت زیادی در تصمیم به بازگشت به سایت شما دارد. در صورتی که صفحات سایت به سرعت بارگذاری نشوند ممکن است مخاطب سایت شما را ترک کند. موتورهای جستجو نیز از اهمیت عملکرد مناسب سایت به خوبی آگاه هستند و این عامل را هنگام رتبه‌دادن به سایت‌ها بررسی می‌کنند. سرویس بازبینی و عارضه‌یابی سایت به شما کمک می‌کند که مشکلات احتمالی وبسایت خود را بشناسید و برای رفع این مشکلات برنامه‌ریزی کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این سرویس، راهنمای نویسش در مورد بازبینی و عارضه یابی سایت را مطالعه کنید.

انواع محتوا در بسته‌های نویسش پلاس

تولید محتوا یکی از اجزای اصلی بسته‌ای نویسش پلاس است. در واقع تمام خدمات دیگری که در بسته‌های نویسش پلاس عرضه می‌شوند با هدف بهبود اثربخشی تولید محتوا ایجاد شده‌اند. با توجه به هدفی که از بازاریابی محتوایی دارید و فعالیت کسب‌وکار خود می‌توانید در بسته‌های نویسش پلاس انواع مختلفی از محتوا را انتخاب کنید که در ادامه معرفی شده‌اند.

محتوای وبلاگ

وبلاگ بستری برای برقراری ارتباطی پایدار با مخاطبان است. علاوه بر این شما با انتشار محتواهای تخصصی می‌توانید به مراجعان نشان دهید که از دانش کافی در زمینه‌ی کاری خود برخوردار هستید. این کار باعث می‌شود که مخاطبان به شما اعتماد کنند. شما می‌توانید تولید محتوا برای وبلاگ خود را در بسته‌های نویسش پلاس به ما واگذار کنید تا با انتشار منظم محتواهای تخصصی مطابق با اصول سئو، فرصت جلب اعتماد مخاطبان را برای خود ایجاد کنید.

محتوای فروشگاه اینترنتی

هنگامی که مشتری مشغول بررسی محصولات در یک فروشگاه اینترنتی است، توضیح محصول نقش زیادی در تصمیم به خرید دارد. علاوه بر این توجه به اصول سئو در نگارش توضیح محصول باعث می‌شود شانس دیده شدن محصول در موتورهای جستجو افزایش یابد. شما می‌توانید تولید محتوای توضیح محصول مطابق با اصول سئو را نیز در بسته‌ی نویسش پلاس خود داشته باشید.

محتوای شبکه‌های اجتماعی

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، کسب‌وکارها نیز برای جلب توجه مخاطبان و معرفی محصولات و خدمات خود می‌کوشند تا حضور موثری در این فضاها داشته باشند. اگر شما هم قصد دارید تا با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مخاطبان بیشتری جذب کنید، می‌‌توانید تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی را به نویسش بسپارید.

رپورتاژ

انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه‌های مختلف کمک می‌کند تا کسب‌وکار شما در معرض دید طیف گسترده‌ای از مخاطبان قرار گیرد. در صورتی که در نظر دارید به صورت منظم برای معرفی خدمات و محصولات خود در وبسایت‌های معتبر مطالبی منتشر کنید، می‌توانید در بسته‌ی نویسش پلاس خود این نوع محتوا را نیز انتخاب کنید.

انتشار محتوا

علاوه بر تولید محتوا، شما می‌توانید انتشار محتوا در وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی خود را نیز به بسته‌ی نویسش پلاس اضافه کنید. در این صورت پس از تایید محتوا توسط شما، محتواها طبق زمان‌بندی مد نظرتان منتشر خواهند شد.

چنانچه در مورد هر یک از اجزای نویسش پلاس نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده‌ی کمک به شما هستند. همچنین در صورتی که برای انتخاب اجزای نویسش پلاس متناسب با نیاز کنونی خود نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از قسمت مشاوره‌ رایگان با ما در تماس باشید.

مشاهده بیشتر

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش
بازاریابی محتوا چیست و چرا باید آن‌را بکار گرفت؟

نویسش پلاس، بازاریابی محتوا را برای کسب‌وکار شما ساده‌تر از همیشه می‌کند. تمام خدماتی که برای رشد سریع در موتورهای جستجو نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌گیرد. با نویسش پلاس، خیال‌تان از بابت کیفیت محتوا راحت خواهد بود!

بازاریابی محتوا چیست و چرا باید آن‌را بکار گرفت؟

بازاریابی محتوایی (content marketing) شیوه‌ای نوین از بازاریابی است دارد که در آن با استفاده از انواع محتوا به جذب مشتریان جدید و ارتباط با کاربران پرداخته می‌شود. در مقاله بازاریابی محتوا چیست؟ توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه شده است.

فرایند ارائه خدمات بازاریابی محتوا در نویسش پلاس چگونه است؟

پس از ثبت سفارش نویسش پلاس، فرم بریف برای دریافت اطلاعات تکمیلی حضورتان ارسال می‌شود. با تکمیل آن، استراتژی محتوا و سپس تقویم محتوا آماده خواهد شد و در نهایت تولید محتوا صورت می‌گیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب فرایند ارائه خدمات نویسش پلاس را بخوانید.

چگونه می‌توانم مطمئن شوم که تولید محتوا با کیفیت در نویسش صورت می‌گیرد؟

تمام تمرکز ما به ارائه‌ی محتوای با کیفیت و خدماتی درخور توجه است و ارائه‌ی خدمات بازاریابی محتوا به بیش از ۱۰۰۰ مشتری بیانگر همین موضوع است. شما می‌توانید با بررسی نمونه تولید محتوا نویسش کیفیت محتوای تولید در نویسش را مشاهده کنید.

چگونه می‌توانم برای ثبت سفارش تولید محتوا راهنمایی بیشتری دریافت کنم؟

برای تماس با کارشناسان خبره بازاریابی محتوا در نویسش با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۲۲۷ تماس بگیرید و یا به بخش مشاوره رایگان مراجعه کنید.

تولید محتوا شرکتی
تولید محتوا فروشگاهی
تولید محتوا گردشگری