کاربر گرامی، نویسش به عنوان پلتفرمی تخصصی در عرصه‌ی تولید محتوای متنی، به دنبال کاربرانی با توانمندی بالا و تجربه‌ی کار حرفه‌ای در این عرصه است. لذا خواهشمند است در صورتی‌‌که نمونه‌کار قابل بررسی یا تجربه‌ی اجرایی ندارید، از ثبت‌نام خودداری کنید. به درخواست کاربران فاقد شرایط، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ثبت نام متخصص تولید محتوا

با ورود و یا ثبت‌نام در نویسش شما قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌های سایت نویسش و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

درآمد نویسنده در نویسش، رابطه‌ی مستقیمی به کیفیت و حجم تولید محتوا دارد. به طور میانگین درآمد شما به ازای هر واژه بین ۳۰ تا ۱۵۰ تومان متغییر است.
تمرکز اصلی ما بر تولید محتوای با کیفیت است. از همین رو، انتظار داریم که همکاران بخش تولید محتوا شرایط و توانایی‌های لازم برای تامین محتوای نویسشی را داشته باشند.
برای کار تولید محتوا در نویسش لازم است به اصول نگارش متن فارسی اشراف کاملی داشته باشید و اصول بازاریابی محتوایی را بدانید. توضیحات بیشتر در بخش فرایند جذب نویسنده آمده است.
بررسی درخواست‌ها و ارزیابی متقاضیان معمولا بین یک تا سه هفته طول می‌کشد و در صورت تایید، از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.
بله، بسیاری از سفارش‌های تولید محتوا در دسته‌ی ترجمه ثبت می‌شود که بنا به موضوعات تخصصی‌شان می‌توانید تنها نسبت به پذیرش و انجام آن‌ها اقدام کنید.