تولید پادکست اختصاصی

پس از ثبت سفارش پادکست ساز، کارشناسان محتوای نویسش با شما تماس گرفته و از طریق فرم بریف اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز را از شما دریافت خواهد شد.

تولید پادکست اختصاصی برای کسب‌وکار شما

ساخت پادکست دیگر یک امکان نیست و در مسیر بازاریابی محتوایی به یک الزام برای کسب‌وکارها تبدیل شده است. با مطالعه دلایل تولید پادکست با فواید خلق پادکست برای مخاطبین خود آشنا شوید. همچنین می‌توانید. همین با مطالعه مقاله فایده محتوای صوتی با ۱۰ کارکرد این مدیوم جذاب آشنا شوید.

هزینه بسته پادکست ساز: 0 ریال



در صورتی که نمی‌دانید به کدام یک از سرویس‌های پادکست‌ساز نیاز دارید، اینجا کلیک کنید.

محتوای صوتی
10 15 30
دقیقه
1 10 30 60
ساخت پادکست یکی از شیوه‌های جذاب بازاریابی محتوایی است. اگر می‌خواهید طیف تازه‌ای از ارتباط با کاربران را تجربه کنید، تولید ساخت محتوای صوتی و تولید پادکست می‌تواند برای شما کارآمد باشد.
برای بررسی نمونه محتوای صوتی تولید شده توسط نویسش می‌توانید به بخش نمونه محتوا سر زده و انواع محتوای صوتی تولیدی نویسش را بشنوید.
فرآیند تولید محتوای صوتی از ۸ مرحله‌ی متوالی تشکیل شده است که با تدوین استراتژی آغاز و تا تولید ویدئو ادامه می‌یابد. در مطلب فرایند تولید پادکست ساز مراحل مختلف توضیح داده شده است.
آرم صوتی شامل نام کسب‌وکار و یک معرفی کوتاه است که برند شما را توصیف می‌کند و در ابتدای همه‌ی قسمت‌ها به صورت یکسان تکرار می‌شود. آرم پایانی می‌تواند برای هر قسمت متفاوت بوده و کاربر را به اقدامی مشخص دعوت کند.
شما همواره می‌توانید با شماره 021910702227 تماس گرفته و یا از طریق بخش مشاوره رایگان سوالات خود را مطرح کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به بخش راهنمای پادکست اطلاعات بیشتری درباره‌ی فرایند تولید پادکست و بسته‌های پادکست‌ساز دریافت نمائید.