نویسش پلاس چطور کار می‌کند

بسته‌های نویسش پلاس مناسب حال کسانی‌ست که می‌خواهد تمام فرایند بازاریابی محتوایی کسب‌وکار خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و وبلاگی پُر و پیمان در اختیار داشته باشند. فرایند ارائه‌ی خدمات در نویسش پلاس به گونه‌ای طراحی شده است که زمان کمی را از شما به خود اختصاص دهد: لازم نیست دست به سیاه و سفید بزنید!


مرحله اول: تکمیل اطلاعات اولیه

به محض خرید هر یک از بسته‌های نویسش پلاس، یک پیام جدید در بخش پشتیبانی برای شما ارسال می‌شود که حاوی یک لینک تکمیل اطلاعات است. اطلاعات دریافتی توسط کارشناسان بازاریابی محتوایی نویسش مورد بررسی قرار گرفته و در صورت وجود ابهام، با شما تماس گرفته خواهد شد. تکمیل صحیح و دقیق موارد درخواستی، به تدوین استراتژی محتوایی بهتر برای شما کمک خواهد کرد


مرحله دوم: تدوین سند استراتژی بازاریابی محتوایی

حداکثر هفت روز کاری پس از تکمیل اطلاعات درخواستی، سند استراتژی بازاریابی محتوایی شما تدوین و از طریق سیستم پشتیبانی برای شما ارسال می‌گردد. شما می‌توانید پس از بررسی فایل، در صورتی که در مورد هر بخش از آن سوال و یا ابهامی داشتید، با کارشناس مربوطه گفت‌وگو کنید. 


مرحله سوم: تدوین تقویم محتوا

پس از تایید استراتژی محتوایی، تقویم محتوا متناسب با بسته‌ی خریداری شده تدوین و حضورتان ارسال می‌گردد. مدت زمان مورد نیاز برای این مرحله، حداکثر سه روز کاری خواهد بود. 


مرحله چهارم: تولید محتوا

پس از تایید تقویم محتوا، بلافاصله فرایند تولید محتوا آغاز می‌گردد. بسته به تعداد محتوای درخواستی، حدکثر چهار روز پس از آغاز فرایند تولید محتوا، متون مورد نظر منطبق با استراتژی تنظیم شده، تولید و از طریق پلتفرم جهت بررسی و تایید حضورتان ارسال می‌گردد. لازم به ذکر است که به محض آماده شدن هر محتوا، پیامکی جهت یادآوری برای شما ارسال می‌شود.


مرحله پنجم: انتشار محتوا

اگر مشترک نویسش پلاس طلایی باشید، برای انتشار محتوا  با شما هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و در بازه‌ی زمانی مد نظر انتشار صورت می‌گیرد.


همیشه «در جریان» خواهید بود!

همواره با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید در جریان وضعیت نویسش پلاس خود قرار گرفته و از پیشرفت کار مطلع شوید. همچنین تیم پشتیبانی نویسش آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شماست. تمام تلاش ما بر آن است که بهترین تجربه را از نویسش پلاس به دست آورید.