نویسش چطور کار می‌کند؟

تولید محتوا در نویسش چطور انجام می‌شود؟


مهمترین مزیت نویسش برای کسب‌وکارها آن است که فرایند تولید محتوا را به ساده‌ترین شکل ممکن و با بهترین کیفیت ممکن اجرایی می‌کند. با نویسش، نگران کیفیت محتوا نخواهید بود و در کمترین زمان ممکن، محتوایی با کیفیت را در اختیار خواهید گرفت. سفارش تولید محتوا در نویسش، از چند گام کوتاه و ساده تشکیل شده است:


مرحله اول: ثبت نام در نویسش


برای آغاز استفاده از نویسش، از طریق این لینک در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام در نویسش کمتر از یک دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. برای آشنایی با نحوه ثبت نام در نویسش، راهنمای ثبت‌نام را مطالعه کنید.


مرحله دوم: سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در نویسش ساده و سریع انجام می‌شود. با مراجعه به صفحه سفارش تولید محتوا و تکمیل فرم مربوطه، اولین سفارش خود را در کمتر از سه دقیقه ثبت کنید. برای آشنایی با نحوه ثبت سفارش تولید محتوا در نویسش، راهنمای ثبت سفارش را مطالعه کنید.


مرحله سوم: انجام تولید محتوا

به محض ثبت سفارش تولید محتوا، محتوای درخواستی شما بررسی و به نویسنده‌ی متخصص و مرتبط حوزه‌ی فعالیت شما سپرده می‌شود. شما به وسیله پیامک در جریان روند انجام کار تولید محتوایتان قرار خواهید گرفته و به محض بارگذاری محتوا توسط نویسنده، پیامک و ایمیلی برای اطلاع شما ارسال می‌شود


مرحله چهارم: دریافت و بررسی محتوا

محتوای درخواستی شما در زمان مقرر آماده است و شما می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری خود آن را دریافت و بررسی کنید! در بیش از ۸۰ درصد موارد، محتوای تولید شده توسط نویسش مورد پسند و رضایت مشتری قرار می‌گیرد. اما اگر به هر دلیلی، محتوای تولید شده به اصلاح نیاز داشت، می‌توانید درخواست اصلاح آن را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسخه‌ی بعدی محتوا را دریافت کنید. هزینه اضافی برای اصلاح محتوا از شما دریافت نمی‌شود! پس تا زمانی رسیدن به محتوای مطلوب‌تان می‌توانید متن دریافتی را اصلاح کنید.