نویسش چطور کار می‌کند؟


تولید محتوا در نویسش ساده‌تر از آن است که تصورش را بکنید. ما سعی کردیم که فرایند سفارش محتوا را تا امکان ساده و سریع کنیم. با چند کلیک می‌توانید به جمع مشتریان نویسش بپیوندید و تولید محتوای حرفه‌ای برای کسب‌وکار خود را آغاز کنید. مراحل و سازوکار استفاده از نویسش به شکل زیر است:


مرحله اول: ثبت نام در نویسش


ثبت نام در نویسش کمتر از یک دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. برای آشنایی با نحوه ثبت نام در نویسش، راهنمای ثبت‌نام را مطالعه کنید.


مرحله دوم: سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در نویسش ساده و سریع انجام می‌شود. با مراجعه به صفحه سفارش تولید محتوا و تکمیل فرم مربوطه، اولین سفارش خود را در کمتر از سه دقیقه ثبت کنید. برای آشنایی با نحوه ثبت سفارش تولید محتوا در نویسش، راهنمای ثبت سفارش را مطالعه کنید.


مرحله سوم: انجام تولید محتوا

به محض ثبت سفارش تولید محتوا، محتوای درخواستی شما بررسی و به نویسنده‌ی متخصص و مرتبط حوزه‌ی فعالیت شما سپرده می‌شود. شما به وسیله پیامک در جریان روند انجام کار تولید محتوایتان قرار خواهید گرفته و به محض بارگذاری محتوا توسط نویسنده، پیامک و ایمیلی برای اطلاع شما ارسال می‌شود


مرحله چهارم: دریافت و بررسی محتوا

محتوای درخواستی شما در زمان مقرر آماده است و شما می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری خود آن را دریافت و بررسی کنید! در بیش از ۸۰ درصد موارد، محتوای تولید شده توسط نویسش مورد پسند و رضایت مشتری قرار می‌گیرد. اما اگر به هر دلیلی، محتوای تولید شده به اصلاح نیاز داشت، می‌توانید درخواست اصلاح آن را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسخه‌ی بعدی محتوا را دریافت کنید. هزینه اضافی برای اصلاح محتوا از شما دریافت نمی‌شود! پس تا زمانی رسیدن به محتوای مطلوب‌تان می‌توانید متن دریافتی را اصلاح کنید.