معجزه‌ی تولید کتاب بر برند آگاهی

تولید کتاب الکترونیکی اختصاصی برای کسب‌وکار شما!

تولید کتاب الکترونیکی

تولید کتاب برای هر مشاور، مدیر یا برندی نشان‌دهنده تسلط بر روی آن موضوع است. بازاریابی و افزایش برند آگاهی از طریق انتشار کتاب موضوعی نیست که از چشم برندهای برتر جهان مخفی مانده باشد! بسیاری از برند‌های قدیمی و جدید، با تولید کتاب سعی دارند که مخاطبان را با برند خود در ارتباط نگه دارند و خود را به‌عنوان برندی مسلط و صاحب نظر حوزه‌ی کاری خود معرفی کنند.

تولید کتاب الکترونیکی

تولید کتاب الکترونیکی

تولید کتاب چطور به آگاهی از برند ما کمک می‌کند؟

تولید کتاب توسط یک کسب‌وکار به‌منظور فروش کتاب و کسب درآمد از این طریق نیست! زمانی که شما یک کتاب منتشر می‌کنید هدفتان افزایش آگاهی از برند است. مشتریان بالقوه شما را به‌عنوان یک متخصص می‌شناسند و یک‌قدم جلوتر از سایر رقبا می‌ایستید! نام کتاب شما و برندتان به یکدیگر گره می‌خورد و باعث می‌شود بیشتر در خاطر بمانید.

انتشار کتاب

انتشار کتاب، تکنیکی انرژی‌بر!

از تولید تا انتشار کتاب توسط نویسش

هرچند چاپ کتاب تکنیک مناسبی برای بازاریابی و آگاهی از برند است، اما هزینه‌هایی دارد که برخی از برندها را از گام نهادن در این راه می‌ترساند. اما نویسش گام نهادن در این راه را برای شما آسان خواهد کرد! برای مطالعه‌ی تجربیات نویسش در مسیر تولید ای‌بوک مقاله‌ی «بازاریابی محتوا با تولید و انتشار کتاب الکترونیک» را بخوانید.

چرا نویسش؟

نویسش تلاش می‌کند هم‌قدم و همراه شما در مسیر موفقیت باشد. از همین رو، سعی نموده‌ایم تا امکان‌ها و شرایطی را فراهم کنیم که همکاری با نویسش کسب‌وکار شما ساده و اثربخش باشد. علاوه بر این تجربه‌ی نویسش در انتشار کتاب، می‌تواند این مسیر جدید را برای شما ساده‌تر کند!

کتاب ارتباط با مشتریان از راه دور

کتاب ارتباط با مشتریان از راه دور: تبیان

ترجمه و انتشار کتاب ارتباط با مشتریان از راه دور حاصل همکاری مشترک بین نویسش و تبیان بود که با هدف کمک به کسب‌وکارها برای تطبیق هرچه سریع‌تر با شرایط جدید کاری در دوران کرونا منتشر شد.

کتاب اشتباهات پرتکرار در تولید محتوا

کتاب اشتباهات پرتکرار در تولید محتوا: نویسش

نویسش نیز پس از وبینار «۱۰ اشتباه پُرتکرار در تولید محتوا» در فروردین سال ۱۳۹۹، کتاب اشتباهات پرتکرار در تولید محتوا را به‌منظور کمک به نویسندگان برای بهبود متن تهیه کرد. این کتاب علاوه بر اشاره به خطاهای رایج، راه‌هایی برای اجتناب از آنها را نیز پیشنهاد می‌کند.

کتاب مدیریت از خانه

کتاب مدیریت از خانه: زرین‌پال

کتاب مدیریت از خانه‌ی زرین پال به‌منظور ارائه راهکاری برای چالش‌هایی ارتباطی بین اعضای تیم، مدیریت انتقال اطلاعات و همچنین مدیریت و نظارت بر انجام صحیح کارها، در هنگام دور کاری با همکاری زرین پال و نویسش تهیه شد.

کتاب اختصاصی خود را سفارش دهید

برای ثبت سفارش نگارش تولید کتاب اختصاصی برند شما کافی است فرم مشاوره را تکمیل کنید، مشاوران ما برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

به طور کلی بازاریابی محتوایی می‌تواند برای طیف گسترده‌ای از کسب‌وکارها کارآمد باشد. برای آن‌که بتوانید بهترین روش‌ها را برگزینید می‌توانید روی کمک تیم مشاوره نویسش حساب کنید. همچنین مطالعه مقاله بازاریابی محتوایی می‌تواند کمک‌رسان باشد.
هزینه‌های تولید کتاب وابسته به حجم، موضوع و زمان شما برای انجام کار دارد. ما در نویسش، پیش از انجام کار، برآورد دقیقی از زمان و هزینه تولید کتاب تهیه و جهت بررسی به شما تقدیم می‌کنیم.
بله. محتوای ارسالی توسط نویسش ویراستاری می‌شود اما بررسی مجدد محتوا توسط مشتری خالی‌ازلطف نیست.
در صورت نیاز مشتری به طراحی تصویر و کاور کتاب، نویسش می‌تواند این خدمت را نیز ارائه دهد، اما جزو تعهدات اولیه و اصلی نویسش تولید تصویر و کار گرافیکی نیست.
برای ثبت سفارش تولید کتاب از طریق صفحه مشاوره رایگان، درخواست خود را ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان اطلاعات تکمیلی حضورتان ارسال شود.