تولید محتوای سفر و گردشگری

با گذشت زمان و واکسینه شدن بیشتر افراد، سفر و گردشگری جان دوباره‌ای می‌گیرد. برای اینکه در این بازار رقابتی نسبت به سایر رقبای خود پیشتاز باشید به تولید محتوای سفر و گردشگری نیاز دارید. به کمک نویسش، محتوای حوزه سفر و گردشگری را با بالاترین کیفیت، در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه‌ی منطقی دریافت کنید.

سفارش محتوای گردشگری

برای مشاهده هزینه تولید محتوای سفر و گردشگری، می‌توانید با تکمیل فرم روبرو مبلغ و زمان مورد نیاز برای آماده سازی محتوای تخصصی گردشگری را مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوای سفر و گردشگری
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوای سفر و گردشگری در نویسش

با گذشت زمان و واکسینه شدن بیشتر افراد، سفر و گردشگری جان دوباره‌ای می‌گیرد. برای اینکه در این بازار رقابتی نسبت به سایر رقبای خود پیشتاز باشید به تولید محتوای سفر و گردشگری نیاز دارید. به کمک نویسش، محتوای حوزه سفر و گردشگری را با بالاترین کیفیت، در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه‌ی منطقی دریافت کنید.

تولید محتوای گردشگری چه اهمیتی دارد؟

امروزه با بهبود زیرساخت‌های گردشگری تمایل افراد به مسافرت افزایش پیدا کرده است. هر شخص از زمانی که قصد سفر می‌کند، اطلاعات مورد نیاز را در مورد مقصد، هتل، مسیر سفر و بسیاری دیگر از سوالات خود به راحتی در گوگل جست‌وجو می‌کنند و اطلاعات خود را پیش از شروع مسافرت تکمیل می‌کند. به همین دلیل استراتژی بازاریابی اصلی بسیاری از شرکت‌های گردشگری، بازاریابی محتوایی و تولید محتوای تخصصی گردشگری است.
تولید محتوای گردشگری باعث می‌شود مخاطبان بیشتری با شما آشنا شوند و پیش از شروع سفر خدمات و نام شما را بشناسند. در صورت تولید محتوای گردشگری به نحوی که پاسخگوی نیازهای مخاطب باشد درصد بسیاری از مخاطبان می‌توانند مشتری شما باشند. به خاطر جنس این کسب‌وکار و رقابت شدید در زمینه تولید محتوا لازم است محتوای مسافرتی با کیفیت و ارزشمند تولید شود.

تولید محتوای مسافرتی چه تفاوت‌هایی با محتوا برای سایر حوزه‌ها دارد؟

تولید محتوای سفر و گردشگری باید با در نظر گرفتن مخاطبان انجام شود. مهندسان گوگل روزانه در تلاش هستند در سیستم گوگل تغییراتی ایجاد کنند که بیشتر صفحاتی که مناسب کاربران است را به آنها نشان دهد. با وجود اینکه برخی از نکات سئو همچنان حائز اهمیت هستند ولی تا زمانی که یک محتوا کاربر پسند نباشد، شما برای جذب مخاطب شانسی ندارید. نویسنده هنگام تولید محتوای تخصصی گردشگری، علاوه بر ارائه‌ی اطلاعات صحیح و کامل از تصاویر واضح و مرتبط استفاده می‌کند همچنین نگارش آن به گونه‌ای است که جذاب و خواندن آن راحت باشد.
برای تولید محتوای سفر و گردشگری نویسنده باید اطلاعات کافی راجع به این موضوع داشته و با زیر و بم این حوزه آشنا باشد و برای نگارش محتواها به قدرت قلم خود تکیه کند. در تولید محتوای سفر و گردشگری نویسنده باید به اصول نگارش فارسی مسلط بوده و بر اساس آن تولید محتوا کند، به اصول نوشتاری برای وب‌سایت‌ها مسلط باشد و بتواند مخاطبان را به مشارکت و استفاده از خدمات سایت ترغیب کند.

محاسبه ی هزینه تولید محتوای گردشگری

بطور کلی عوامل مختلفی بر روی  تعیین تعرفه تولید محتوا نقش محوری ایفا می‌کنند. عوامل زیر از پارامتر های اصلی در هزینه تولید محتوای سفر و گردشگری هستند:

تعداد کلمات

طبیعی است که هر چه تعداد کلمات یک سفارش افزایش یابد، هزینه تولید محتوای آن سفارش نیز بیشتر می‌شود. علاوه بر آن با افزایش تعداد محتوای هر سفارش، مبلغ آن نیز افزایش می‌یابد. برای مشاهده هزینه تولید محتوای سفر و گردشگری به صورت هوشمند و آنلاین از طریق کادر پایین صفحه می‌توانید تغییرات را مشاهده کنید.

نوع محتوا

محتوا انواع مختلفی دارد و بسته به هدف شما از بازاریابی و تولید محتوا به سبک و نوع متفاوتی از محتوا نیاز خواهید داشت. با تغییر این پارامتر در ماشین‌حساب هزینه تولید محتوا می‌توانید قیمت تولید محتوا برای انواع مختلف محتواهای حوزه گردشگری را مشاهده کنید.

چرا نویسش؟

نویسش به عنوان پلتفرم تولید محتوای مورد اعتماد بسیاری از کسب‌وکارهای حوزه گردشگری، در تولید محتوای تخصصی گردشگری مراحل بازاریابی محتوا سعی می‌کند در کنار شما باشد. به همین منظور بسته‌های مقرون به صرفه و متناسب با سایز و نیاز هر مجموعه را معرفی و تهیه کرده است. با خرید هر یک از این بسته‌ها می‌توانید بخش بزرگی از نیاز خود به تولید محتوای سفر و گردشگری را با کمترین هزینه پوشش دهید. بسته‌های نویسش پلاس گردشگری به سه قسمت طلایی، برای شرکت‌ها و سایت‌های بزرگ، نقره‌ای مناسب برای آژانس‌ها و شرکت‌های فروش تور، و برنزی مختص سایت‌ها و آژانس‌ها نوپا تقسیم می‌شود. علاوه بر آن شما پیش از خرید می‌توانید نمونه تولید محتوای گردشگری و مسافرتی را مشاهده کنید و از کیفیت انجام کار توسط نویسنده‌های نویسش اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که برای مدیریت بازاریابی محتوایی خود نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را در قسمت مشاوره رایگان تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

بله، هر حوزه با توجه به پیچیدگی و سختی تهیه محتوا و منابع موجود در مورد آن هزینه متفاوتی دارد.
در صورتی که هنوز شروع به بازاریابی محتوایی نکرده‌اید و یا ایده‌ای راجع به محتواها ندارید، با کمک بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از کارشناسان و متخصصان ما بخواهید تا استراتژی تولید محتوا و تقویم محتوایی شما را تهیه کنند و شما نسبت به تایید یا رد آن‌ها اقدام کنید.
هزینه تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوا بسته به برنامه بازاریابی شما قابل تعریف است. اما به طور کلی می‌تواند با بودجه‌ای کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ تومان در ماه برنامه بازاریابی محتوایی را طراحی و راهبری کرد.
پارامترهای کلی موثر بر قیمت تولید محتوا حوزه‌ی محتوا، تعداد کلمات، نوع محتوا است. جزئیات بیشتر را می‌توانید در صفحه هزینه تولید محتوا بخوانید.
تولید محتوا در نویسش در بیش از ۲۰ گروه موضوعی انجام می‌شود. ما با همکاری مستقیم با متخصص تولید محتوا در گروه‌های تخصصی متفاوت توانسته‌ایم امکان تولید محتوای تخصصی را در صنایع مختلف فراهم آوریم.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا