تولید محتوای ورزشی

تولید محتوای ورزشی راهی موثر برای جذب مخاطبان جدید به کسب و کار شماست. در صورتی که در حوزه های مرتبط به ورزش فعالیت می‌کنید می‌توانید با سپردن تولید محتوا ورزشی به نویسش، در کوتاه‌ترین زمان و با هزینه ای منطقی محتوایی با کیفیت دریافت کنید و در مسیر بازاریابی محتوایی پیشرفت کنید. محتوای ورزشی برای طیف گسترده‌‌ای از سایت‌هایی کارآمد است که در زمینه‌های مرتبط با ورزش فعال هستند. برای مثال وبسایت‌های حوزه سرگرمی، کسب‌وکارهای ارائه دهنده خدمات مانند باشگاه‌های ورزشی، فروشگاه‌های لباس و لوازم ورزشی و همچنین وبسایت‌های یکه در زمینه همکاری در فروش محصولات ورزشی فعالیت می‌کنند.

سفارش محتوای ورزشی

از طریق فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوای تخصصی در زمینه ورزش و سرگرمی را متناسب با محتوای مورد نیاز خود مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوای ورزشی
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

کسب‌وکارهای فعال در حوزه ورزش نیز مانند سایر موضوعات تولید محتوا ورزشی را به عنوان یکی از راه‌های موثر جلب مخاطبان انتخاب کرده‌اند. واحدهای بازاریابی و روابط عمومی کسب و کارهای ورزشی به خوبی می‌دانند که این روزها افراد برای پرسش‌های خود پیش از هرکاری به موتورهای جستجو مراجعه می‌کنند و دسترسی به این گروه از افراد با تولید محتوای ورزشی و انتشار منظم آن در وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی ممکن می‌شود.

محتوای ورزشی چیست؟

محتوای ورزشی طیفی گسترده از موضوعاتی را در بر‌می‌گیرد که به نحوی با حوزه‌ی ورزش ارتباط دارند. برای مثال توضیح در مورد تاریخچه‌ی یک تیم ورزشی، نحوه‌ی استفاده از تجهیزات ورزشی و حتی نکات تغذیه‌ای برای بدنسازی همه می‌توانند در گروه محتواهای مرتبط با ورزش قرار گیرند. کسب‌وکارهایی که در زمینه بدنسازی و تناسب اندام و فروش محصولات و تجهیزات ورزشی فعال هستند می‌توانند با تولید محتوا ورزشی مناسب، طیفی از مخاطبان هدف را به خود جلب کنند. همچنین وبسایت‌هایی که در زمینه سرگرمی یا همکاری در فروش فعالیت می‌کنند، با انتشار محتواهای مناسب در این حوزه می‌توانند برای مخاطبان خود ارزش ایجاد کنند.

تولید محتوا ورزشی چه ویژگی‌هایی دارد؟

تولید محتوا ورزشی با توجه به شرایط هر کسب‌وکار و مشتریان هدف آن ممکن است ویژگی‌های متفاوتی داشته باشد. با این وجود یکی از نکات کلیدی در تولید محتوا ورزشی توجه به اصول سئو و انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. با تولید محتوای با کیفیت و رعایت اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو، شما شانس دیده شدن کسب‌و کار خود را در موتورهای جستجو افزایش می‌دهید. رعایت نکات زیر در تولید محتوای ورزشی کمک می‌کند تا محتوای بهتری برای انتشار در وبسایت خود آماده کنید.

از زیرتیترها استفاده کنید

استفاده از زیرتیترها کمک می کند تا مخاطب در یک نگاه متوجه شود که متن از چه بخش‌هایی تشکیل شده. استفاده مناسب از زیر تیترهای مرتبط در تولید محتوا ورزشی علاوه بر این کمک می‌کند محتوا خوانایی مناسبی داشته باشد که علاوه بر کمک به تجربه‌ی بهتر کاربران، عاملی تاثیرگذار در بهبود رتبه در موتورهای جستجو است.

مختصر و مفید بنویسید

در تولید محتوای ورزشی هم مانند سایر موضوعات محتوا، دوره از زیاده‌گویی یک اصل ضروری است. بنابراین سعی کنید موضوع اصلی محتوا را تا حد امکان بدون تکرار و جملات طولانی به مخاطب منتقل کنید. ممکن است برای افزایش تعداد کلمات از موضوعات بی‌ربط صحبت کنید یا جمله‌ای را با چیدمانی جدید تکرار کنید، ولی این کار باعث خسته شدن خواننده می‌شود و در نهایت چنین محتوایی برای خواننده جذاب نیست. بنابراین همیشه تلاش کنید محتوا ورزشی تا حد امکان کوتاه و گویا باشد.

از لیست استفاده کنید

استفاده از لیست‌ها هم راهکار دیگری برای بهبود خوانایی متن و همچنین جلب توجه خواننده است. در تولید محتوا ورزشی با استفاده از لیست می‌توانید نکاتی را به صورت خلاصه و سریع به خواننده منتقل کنید. موارد زیر مثال‌هایی از لیست‌های مرتبط با ورزش هستند.

  • پنج نرمش مفید برای کاهش درد کمر
  • پنج گل‌زن برتر تاریخ فوتبال
  • گران‌ترین بازیکن‌ها در رشته‌ی بسکتبال
  • هشت وسیله ورزشی که برای تهیه باشگاه خانگی نیاز دارید

هزینه محتوای ورزشی

با توجه به نوع محتوای مورد نیاز، تعداد کلمات محتوا ورزشی و نوع نگارش مد نظر شما، هزینه محتوای ورزشی محاسبه می شود. شما می توانید با مشخص کردن جزییات متن درخواستی، هزینه تولید محتوای ورزشی و زمان تقریبی تحویل محتوا را مشاهده کنید.‌

تولید محتوای ورزشی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

با توجه به گستردگی طیف موضوعات در محتوا ورزشی، سازمان‌های مختلفی ممکن است به محتواهای با موضوع ورزشی نیاز داشته باشند. در ادامه چند مورد از کسب‌وکارهایی که تولید محتوای ورزشی برای آنها اثربخش است مشخص شده‌اند:

  • باشگاه‌های ورزشی
  • مشاورهای تناسب اندام
  • فروشگاه‌های تجهیزات ورزشی
  • سایت‌های فعال در زمینه سرگرمی
  • کسب‌وکارهای حوزه سلامت

هزینه محتوای ورزشی چطور تعیین می‌شود

در نویسش هزینه تولید محتوا تحت تاثیر عوامل مختلفی مشخص می شود.  هزینه تولید محتوای ورزشی وابسته به نوع  محتوای مورد نیاز، نوع نگارش و تعداد کلمات متفاوت خواهد بود. برای مثال هزینه‌ی تولید محتوا برای ۳۰۰ کلمه در شبکه‌های اجتماعی با نوع نگارش تحقیق و تالیف، با هزینه تولید محتوا برای ۳۰۰ کلمه در وبلاگ و با نوع نگارش ترجمه  متفاوت است. شما می‌توانید با استفاده از ماشین حساب محاسبه هزینه محتوا ویژگی‌های محتوای مد نظر خود را تعیین کرده و هزینه را مشاهده نمایید.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

پاسخ این سوال بسته به تعداد کلمات و نوع محتوا متفاوت است. می‌توانید از ماشین حساب تولید محتوا هزینه‌ را ببینید.
می‌توانید از نویسش سرویس تقویم محتوا و استراتژی محتوا را در قالب بسته‌های پلاس داشته باشید. همچنین خدمات اشتراک محتوا و انتشار محتوا هم در نویسش ارائه می‌شوند.
بله. در بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از ما تقویم محتوا و استراتژی محتوا بخواهید. با آنالیز وضعیت کسب‌وکار شما و رقبا، کلمات کلیدی و موضوعات به شما پیشنهاد خواهد شد.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا