تولید محتوای دینی و مذهبی

با توجه به طیف گسترده کسب و کارهایی که در زمینه مذهبی فعالیت می‌کنند، تولید محتوای مذهبی برای این گروه از کسب وکارها اهمیت بالایی دارد. البته تولید محتوای مذهبی و دینی مختص به این گروه از کسب و کارها نیست بلکه برندهای مختلف با توجه به نوع مخاطبان خود و در مناسبت‌های متفاوت ممکن است نیاز به تولید محتوا با موضوع دینی و مذهبی داشته باشند، نویسش با طیفی از نویسندگان متخصص در این زمینه برای تولید محتوای مذهبی آماده همراهی با شما است.

سفارش محتوای مذهبی

از طریق فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوای تخصصی در زمینه دینی و مذهبی را متناسب با محتوای مورد نیاز خود مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوای دینی و مذهبی
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوای مذهبی

طرفداران ادیان و مذاهب مختلف، در جهان فراوانند و این مسئله توجه به تولید محتوا مذهبی را اجتناب‌ناپذیر ساخته است. چه در کسب‌وکارتان به صورت ویژه بر این موضوع متمرکز باشید یا نه، به هر صورت تولید محتوای دینی می‌تواند به عنوان بخشی از بازاریابی محتوایی شما جایگاه ویژه داشته باشد.

نکات مهم در تولید محتوا مذهبی

برای داشتن محتوای مذهبی که جامع بوده و تمامی مناسبت‌ها را شامل شود،‌ بهتر است از یک تقویم محتوایی کمک بگیرید. تقویم محتوایی به شما کمک می‌کنید برنامه ریزی دقیق و مشخصی داشته باشید و با توجه به آنچه در پیش است، تولید محتوا مذهبی را طبق برنامه و تقویم، پیش ببرید. فرقی نمی‌کند برای مخاطبانی بنویسید که پیرو کدام دین و مذهب باشند. هر دین مناسبت‌های متنوعی دارد که در طول سال گسترده اند و می‌توانید به مناسبت هر یک از این ایام، یک پست در وب‌سایت خود داشته باشید.

تقویم محتوایی با ارائه‌ی چشم‌اندازی از آنچه که در پیش است، به تولیدکننده محتوا مذهبی این فرصت را خواهد داد تا برای تمامی موارد و مناسبت‌ها محتوای مناسبی تهیه کند و با پوشش حداکثری، رضایت نسبی مخاطبان و خوانندگان را به دست آورد.

در تولید محتوا مذهبی از منابع معتبر استفاده کنید. میزان حساسیت موضوعات دینی و لزوم دقت و صحت مطالب ذکر شده در محتوای دینی بر کسی پوشیده نیست. جدای از حساسیت همیشگی که برای تولید محتواهای دقیق و باکیفیت دارید،‌ در زمینه‌ی تولید محتوای مذهبی ویژه عمل کنید. گاهی لازم است عین عبارات و جملات را در متن بیاورید. برای این کار حتما درستی اعراب و علائم سجاوندی را با جزئیات کامل بررسی کنید.

ساده بنویسید. مخاطب محتوای دینی افراد عامه هستند پس در عین حال که به نکات قبلی توجه  می‌کنید، بسیار اهمیت دارد که محتوایی خوانا، شیوا و فصیح بنویسید.استفاده از کلمات ناآشنا و غریب، هیچ مزیتی بر متن شما اضافه نخواهد کرد.

از انتشار خرافه و مواردی که هیچ سند و مدرکی ندارند خودداری کنید. با هر بازنشر و دیده شدن محتوای نادرست، کار برای پیرایش و زدودن این جعلیات بسیار سخت تر می‌شود. همچنین سعی کنید در تولید محتوا مذهبی با این خرافات بجنگید.

هزینه تولید محتوا مذهبی

همانند دیگر زمینه‌های تولید محتوا و بازاریابی محتوایی، برای داشتن محتوای دینی هم این سوال را ایجاد می‌کند که هزینه محتوا مذهبی چقدر است. پاسخ به این سوال نیازمند داشتن اطلاعات دقیق و دانستن جزییات محتوای درخواستی است. مشخصات محتوای مذهبی درخواستی در تعیین این هزینه نقش دارند. هزینه تولید محتوا برای رپورتاژ یا پست وبلاگ، توضیح محصول یا محتوای شبکه های اجتماعی به خاطر تفاوت‌های بنیادی محتواها و نحوه تولیدشان، با هم فرق دارد.هر نوع تولید محتوا اقتضای روند خاصی از نگارش را دارد و این مساله بر هزنیه‌ها تاثیر مستقیمی می‌گذارد.

تعداد کلماتی برای نوشتن یک مقاله استفاده می‌شود دیگر فاکتور اثرگذار بر قیمت است. شکل محتوا که می‌تواند تالیف، ترجمه یا تحقیق و تالیف باشد هم عامل بعدی تعیین کننده‌ی قیمت نهایی تولید محتوا دینی است. برای محاسبه هزینه تولید محتوای مورد نظر می‌توانید از ماشین حساب محتوا نویسش استفاده کنید.

خدمات تولید محتوای دینی و مذهبی در نویسش

نویسش در مجموعه خدمات محتوایی خود، سرویس تولید محتوای مذهبی هم دارد. برای  داشتن محتوای دینی مذهبی باکیفیت، به موقع و به صرفه می‌توانید از نویسش کمک بگیرید. نویسش با همراهی نویسندگان متعهد و حرفه‌ای، شما را در داشتن محتوای مطلوب یاری می‌رساند. علاوه بر تولید محتوا می‌توانید خدمات  تولید محتوای دینی و مذهبی از جمله تحلیل کلمات کلیدی، تدوین استراتژی، تقویم محتوا و انتشار محتوا را از نویسش بخواهید.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

پاسخ این سوال بسته به تعداد کلمات و نوع محتوا متفاوت است. می‌توانید از ماشین حساب تولید محتوا هزینه‌ را ببینید.
می‌توانید از نویسش سرویس تقویم محتوا و استراتژی محتوا را در قالب بسته‌های پلاس داشته باشید. همچنین خدمات اشتراک محتوا و انتشار محتوا هم در نویسش ارائه می‌شوند.
بله. در بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از ما تقویم محتوا و استراتژی محتوا بخواهید. با آنالیز وضعیت کسب‌وکار شما و رقبا، کلمات کلیدی و موضوعات به شما پیشنهاد خواهد شد.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا