تولید محتوای روانشناسی

در سال‌های اخیر، مردم نیاز به روانشناسی و مشاوره را روزبه‌روز بیشتر درک کرده‌اند و متوجه شده‌اند که روان نیز مانند جسم به مراقبت و درمان نیاز دارد. در این میان، محتوای روانشناسی یکی از بیشترین مواردی است که مردم در فضای وب به دنبال آن می‌گردند. نویسش به شما کمک می‌کند که محتوای روانشناسی را با بالاترین کیفیت، در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه‌ی منطقی دریافت کنید.

سفارش محتوای روانشناسی

از طریق فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوای تخصصی در زمینه روانشناسی را متناسب با محتوای مورد نیاز خود مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوای روانشناسی
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوای روانشناسی را به نویسش بسپارید

در سال‌های اخیر، مردم نیاز به روانشناسی و مشاوره را روزبه‌روز بیشتر درک کرده‌اند و متوجه شده‌اند که روان نیز مانند جسم به مراقبت و درمان نیاز دارد. در این میان، محتوای روانشناسی یکی از بیشترین مواردی است که مردم در فضای وب به دنبال آن می‌گردند. نویسش به شما کمک می‌کند که محتوای روانشناسی را با بالاترین کیفیت، در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه‌ی منطقی دریافت کنید.

تولید محتوا در زمینه روانشناسی چه اهمیتی دارد؟

شاید تا همین اواخر مراجعه به روانشناس و روانپزشک، از نظر فرهنگی در کشور ما چندان پذیرفته نبود اما امروزه به سبب وجود اینترنت و با بالا رفتن آگاهی مردم از اهمیت رسیدگی به روح و روان، نه‌تنها این رویکرد در حال تغییر کردن است، بلکه علاوه بر آن مردم تمایل دارند هر چه بیشتر درباره روح و روانشان مطالعه کنند و از دانش روانشناسی برای بهبود کیفیت زندگی استفاده کنند. تولید محتوا برای کلینیک های روانشناسی و ارائه دهندگان خدمات این حوزه فرصت مناسبی است تا با توجه به نیاز کاربران، به جذب مخاطب بپردازند.
تولید محتوا روانشناسی باعث می‌شود خدمات شما در حوزه روانشناسی و مشاوره بیشتر شناخته شود و مشتریان بیشتری از خدمات آنلاین یا حضوری شما استفاده کنند. با این وجود، با توجه به وجود محتواهای غیرعلمی و سطحی در این حوزه، بسیار اهمیت دارد که محتوای روانشناسی شما باکیفیت و علمی و بر مبنای منابع صحیح تولید شود.

تولید محتوای روانشناسی چه تفاوتی با تولید محتوا برای سایر حوزه‌ها دارد؟

تولید محتوای روانشناسی باید با توجه به مخاطب این حوزه انجام بگیرد. مهندسان گوگل روزانه در تلاش هستند در سیستم گوگل تغییراتی ایجاد کنند که بیشتر صفحاتی که مناسب کاربران است را به آنها نشان دهد. با وجود اینکه همچنان رعایت کلمات کلیدی و نکات سئو مهم هستند اما تا وقتی که یک محتوا کاربرپسند نباشد، شما برای جذب مخاطب شانسی ندارید. یک محتوای تخصصی روانشناسی، علاوه بر اینکه بر اساس منابع علمی و به‌روز دنیا تولید می‌شود، باید نکات جذاب برای مخاطبان را هم در نظر بگیرد و بر اساس علایق و ذائقه آنها، موضوع و نحوه پرداخت آن را تعیین کند.
نویسنده محتوا برای وبسایت‌ها و کلینیک های روانشناسی علاوه بر اینکه باید درباره این حوزه، اطلاعات کافی و به‌روز داشته باشد، لازم است محتوای خود را یکتا و بدون کپی از دیگر منابع، بنویسد. همچنین او باید مانند هر نویسنده و متخصص محتوای دیگری به اصول نگارش فارسی و نوشتن برای وبسایت‌ها مسلط باشد و بتواند مخاطبان را به مشارکت و استفاده از خدمات سایت و کسب‌وکار ترغیب کند.

محاسبه هزینه تولید محتوای روانشناسی

عوامل مختلفی بر تعیین هزینه تولید محتوا تاثیر دارند که درباره تولید محتوای روانشناسی نیز صدق می‌کنند. اصلی‌ترین این عوامل عبارتند از:

تعداد کلمات

طبیعی است که هر چه تعداد کلمات یک سفارش افزایش یابد، هزینه تولید محتوای آن سفارش نیز بیشتر می‌شود. علاوه بر این با افزایش تعداد محتوای درخواستی برای هر سفارش، مبلغ آن نیز افزایش می‌یابد. برای مشاهده نحوه تغییر مبلغ سفارش به‌صورت هوشمند و آنلاین از طریق کادر پایین صفحه می‌توانید تغییرات را مشاهده کنید.

نوع محتوا

محتوا انواع مختلفی دارد و بسته به هدف شما از بازاریابی و تولید محتوا به سبک و نوع متفاوتی از محتوا نیاز خواهید داشت. با تغییر این پارامتر در ماشین‌حساب هزینه تولید محتوا، می‌توانید قیمت تولید محتوا برای انواع مختلف محتواهای حوزه روانشناسی را مشاهده کنید.

چرا نویسش؟

نویسش به‌عنوان پلتفرم تولید محتوای مورد اعتماد بسیاری از وبسایت‌ها و صفحات مجازی کلینک‌های روانشناسی، در تمام مراحل بازاریابی محتوا در کنار شماست و به همین منظور بسته‌های مقرون‌به‌صرفه و متناسب با نیاز هر مجموعه را معرفی و تهیه کرده است. با خرید هر یک از این بسته‌ها می‌توانید بخش بزرگی از نیاز خود را برای تولید محتوا با کمترین هزینه پوشش دهید. شما پیش از خرید، می‌توانید نمونه تولید محتوای روانشناسی را مشاهده کرده و از کیفیت انجام کار توسط نویسنده‌های نویسش اطمینان حاصل کنید.
اگر برای مدیریت بازاریابی خود نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید یا اطلاعات تماس خود را در قسمت مشاوره محتوا تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

بسته به حجم محتوا و نوع آن، هزینه تولید محتوا متغیر خواهد بود. می‌توانید در قسمت ماشین حساب قیمت محتوا، پارامترهای خود را وارد کنید.
نویسش همواره از نویسندگان می‌خواهد که از منابع معتبر و به‌روز برای تولید محتوا استفاده کنند، مخصوصا درباره موضوعات حساسی مانند روانشناسی. با این وجود اگر خودتان منبعی برای ایده گرفتن و آگاهی بیشتر نویسنده در نظر داشتید حتما آن را به سفارشتان الحاق کنید.
در صورتی که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی بازاریابی محتوایی ندارید، با کمک بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از کارشناسان و متخصصان ما بخواهید تا استراتژی تولید محتوا و تقویم محتوایی شما را تهیه کنند. پس از تایید نهایی شما، تولید محتوای مد و سبک زندگی، به‌صورت سفارشی و مختص شما، آغاز می‌شود.
سرویس نویسش پلاس در سطوح مختلف شامل استراتژی محتوا و تقویم محتوا است. همچنین می‌توانید انتشار و بارگذاری محتوا در سایت خود را به نویسش بسپارید. در صورتی که به کتاب الکترونیکی یا محتوای صوتی نیاز دارید هم می‌توانید روی کمک نویسش حساب کنید.
هزینه تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوا بسته به برنامه بازاریابی شما قابل تعریف است. اما به طور کلی می‌تواند با بودجه‌ای کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ تومان در ماه برنامه بازاریابی محتوایی را طراحی و راهبری کرد.
بله شما می توانید پیش از راه‌اندازی کامل وبسایت خود، سفارش تولید محتوا را با ذکر توضیحات حوزه فعالیت و مخاطبان مد نظر خود ثبت کنید.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا