تولید محتوا بازاریابی و تبلیغات

اهمیت محتوای باکیفیت در میزان فروش و افزایش سهم از بازار رقابت،‌ برای فعالان حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات روشن است. محتوای باکیفیت و حرفه‌ای که پاسخی به سوالات خواننده بدهد و او را راضی کند،‌ عامل اصلی تبدیل مخاطب به مشتری است. تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات توسط نویسش با هزینه‌ای منصفانه و معقول شما را به این هدف نزدیک می‌کند.

سفارش محتوا برای بازاریابی و تبلیغات

از طریق فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوای تخصصی در زمینه بازایابی و تبلیغات را متناسب با محتوای مورد نیاز خود مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوا بازاریابی و تبلیغات
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات در نویسش

برای اینکه مخاطبان بیشتری برای سایت یا صفحه‌ي خود جذب کنید و مشتریان بیشتری در حوزه کاری خود یعنی بازاریابی و تبلیغات پیدا کنید، محتوای باکیفیت می‌تواند برگ برنده‌ی شما باشد. تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات یکی از تخصص‌های ثابت‌شده‌ی متخصصان تولید محتوا در نویسش است و می‌توانید با خیال راحت صفر تا صد تولید و انتشار محتوا در حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات را به نویسش بسپارید.

اهمیت تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات

ناگفته پیداست که اگر کسب‌وکار شما در حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات است،‌ حتما از اهمیت تبلیغات و بازاریابی برای هر حرفه‌ای آگاهید و می‌دانید که بدون داشتن یک استراتژی بازاریابی و محتوای باکیفیت نباید انتظار بهبود جایگاه صفحه در موتورهای جستجو و رشد میزان فروش را داشت. بازاریابی محتوایی می‌تواند ورودی سایت شما را بالا برده و مشتریان بالقوه‌ی بیشتری را به وبسایت و سایر رسانه‌های شما هدایت کند.

ویژگی‌های تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات

بازاریابی و تبلیغات بخش بسیار مهم هر کسب‌وکار است. با داشتن بهترین خدمات و باکیفیت‌ترین محصولات،‌ فروش و سودآوری شما تضمین‌شده نیست اگر برنامه‌ی منظمی برای بازاریابی و تبلیغات نداشته باشید. برنامه‌ی دقیق برای بازاریابی و تبلیغات آن چیزی‌ست که برای معرفی خود به مخاطبان نیاز دارید.
در کنار تمام ویژگی‌های فنی و نگارشی یک محتوا که باید از تمامی قواعد و قوانین نگارشی پیروی کرده، در عین توضیح جزئیات به حاشیه نرفته و پاکیزه و پیراسته باشد و خلاصه آنچه که مخاطب نیاز دارد را به او هدیه کند؛ در تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات نکات دیگری را نیز باید در نظر گرفت.این‌که نویسنده تجربه تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات را داشته و با ویژگی‌های این صنعت آشنا باشد. بداند که مخاطب به چه موضوعاتی حساسیت دارد و نقاط قوت هر کسب‌وکاری را چگونه با کلمات نمایش دهد.

چرا نویسش؟

نویسش در سال‌های گذشته صدها محتوای موفق در حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات برای کسب‌وکارهای این بخش تولید کرده و به پشتوانه‌ی این تجربه و همراهی نویسندگان ماهر و توانا می‌تواند محتوای باکیفیتی برای شما تولید کند که در هر بستری، از پست وبلاگ و مقاله تا محتوای شبکه‌های اجتماعی و رپورتاژ آگهی بتواند مخاطب متن را به مشتری خدمت و کالای شما تبدیل کند.گواه این مطلب آژانس‌های تبلیغاتی و شرکت های حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات هستند که به صورت مستمر تولید محتوا برای بازاریابی و تبلیغات را به نویسش سپرده‌اند.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

بسته به حجم محتوا و نوع آن، هزینه تولید محتوا متغیر خواهد بود. می‌توانید در قسمت ماشین حساب قیمت محتوا، پارامترهای خود را وارد کنید.
در صورتی که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی بازاریابی محتوایی ندارید، با کمک بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از کارشناسان و متخصصان ما بخواهید تا استراتژی تولید محتوا و تقویم محتوایی شما را تهیه کنند. پس از تایید نهایی شما، تولید محتوای مد و سبک زندگی، به‌صورت سفارشی و مختص شما، آغاز می‌شود.
سرویس نویسش پلاس در سطوح مختلف شامل استراتژی محتوا و تقویم محتوا است. همچنین می‌توانید انتشار و بارگذاری محتوا در سایت خود را به نویسش بسپارید. در صورتی که به کتاب الکترونیکی یا محتوای صوتی نیاز دارید هم می‌توانید روی کمک نویسش حساب کنید.
هزینه تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوا بسته به برنامه بازاریابی شما قابل تعریف است. اما به طور کلی می‌تواند با بودجه‌ای کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ تومان در ماه برنامه بازاریابی محتوایی را طراحی و راهبری کرد.
بله شما می توانید پیش از راه‌اندازی کامل وبسایت خود، سفارش تولید محتوا را با ذکر توضیحات حوزه فعالیت و مخاطبان مد نظر خود ثبت کنید.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا