تولید محتوای مدیریت و کسب و کار

دامنه موضوع کسب‌وکارها و مدیریت آنقدر گسترده است که تنها به سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط محدود نمی‌شود. فرقی نمی‌کند که یک استارتاپ نوپا و کوچک باشید یا یک سازمان بزرگ و پرسابقه. اگر به تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار نیاز دارید، می‌توانید با خیال راحت کار را به نویسندگان متخصص نویسش بسپارید.

سفارش محتوا برای کسب و کار

از طریق فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوای تخصصی در زمینه مدیریت و کسب و کار را متناسب با محتوای مورد نیاز خود مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوای مدیریت و کسب و کار
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار

دامنه موضوع کسب‌وکارها و مدیریت آنقدر گسترده است که تنها به سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط محدود نمی‌شود. فرقی نمی‌کند که یک استارتاپ نوپا و کوچک باشید یا یک سازمان بزرگ و پرسابقه. اگر به تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار نیاز دارید، می‌توانید با خیال راحت کار را به نویسندگان متخصص نویسش بسپارید.

تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار چه کاربردهایی دارد؟

مهم‌ترین کاربرد این دست محتواها برای کسب‌وکارهایی است که به طور مستقیم در حوزه‌های مدیریت و رهبری و استارتاپ‌ها فعالیت می‌کنند. برای مثال می‌توان به شتابد‌هنده‌ها اشاره کرد که به‌صورت دائمی به تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار و زیرشاخه‌های آن نیاز دارند. مدیریت و رهبری جزو موضوعات پرکار نویسش است و با سابقه و تجربه‌های فراوانی که در این حوزه به دست آورده‎ایم می‌توانیم در مورد کیفیت به شما تضمین کامل دهیم.
کاربرد دیگر سرمایه‌گذاری روی تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار ساختن یک برند کارآفرینی قدرتمند برای سازمان یا کسب‌وکار شماست. همانطور که می‌‌دانید جذب و استخدام نیروی انسانی متخصص و کارآمد همیشه یکی از مهم‌‎ترین چالش‌ها و دغدغه‌های مدیران بوده است. یکی از دلایلی که بیشتر استارتاپ‌ها یا سازمان‌ها در این مورد دچار مشکل می‌شوند، نداشتن یک وجهه جذاب و متخصص از خودشان نزد مخاطبان است. شما با تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار و موضوعات مرتبط در این حوزه می‌توانید اعتماد نیروهای حرفه‌‎ای را جلب کنید و آنها را به کار در سازمان‌تان ترغیب کنید.
کاربرد سوم تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار برای پرسونال برندینگ است. برخلاف تصور رایج، داشتن یک برند شخصی قدرتمند فقط برای فریلنسرها مفید نیست. شما در هر جایگاه و عنوان شغلی که باشید، اگر می‌خواهید در زندگی کاری و همچنین ایجاد روابط و شبکه‌سازی در حوزه خود موفق باشید به پرسونال برندینگ نیاز دارید و مسیر ساخت یک برند شخصی قدرتمند، تنها از تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار و موضوعات مرتبط به حوزه کاری شما می‌گذرد.

چرا تولید محتوا درباره کسب و کار نیاز به متخصص دارد؟

در سال‌های اخیر و با رشد حجم محتوای تولیدشده در رسانه‌های شخصی، شاهد موجی از محتواهای سطحی در پوشش محتوای تخصصی هستیم. کافیست یکی از شبکه‌های اجتماعی را باز کنید تا با کمی جستجو محتواهایی را بیابید که در حوزه موفقیت، توسعه فردی، راه‌اندازی کسب‌وکار و کارآفرینی تولید شده‌اند. متاسفانه حجم زیادی از این محتواها به هدف جذب مخاطب و درآمد توسط افرادی با کمترین میزان تخصص و مطالعه تولید می‌شوند. بنابراین بسیار مهم است که اگر شما قصد دارید برای تولید محتوا درباره مدیریت و کسب و کار سرمایه‌گذاری کنید، در دام چنین محتواهای سطحی و زردی نیفتید. شاید مخاطب عام نتواند به راحتی تفاوت میان محتوای تخصصی و سطحی را متوجه شود، اما مخاطب علاقمند و متخصص با یک نگاه می‌‌تواند کیفیت و اصالت را تشخیص دهد. پس برای حفظ اعتبار و وجهه تخصصی برند خود، حتما کار تولید محتوا را به کاردان بسپارید.

چرا نویسش یک انتخاب مطمئن است؟

نویسندگان نویسش در حوزه‌های مختلف به‌صورت تخصصی کار می‌کنند و محتوای مورد نظر شما را با پشتوانه معتبرترین منابع موجود، تولید می‌کنند. ما تجربه همکاری با سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مطرحی را در این زمینه داریم که توانسته‌ایم رضایت آنها را جلب کنیم. از طرف دیگر ما تمام محتواهای تولیدشده در نویسش را از نظر کیفیت ضمانت می‌کنیم و درصورتی‌که شما از سطح کیفیت ناراضی بودید، تمام هزینه‌ها را باز پس خواهید گرفت. ما در تمامی مراحل تولید محتوا با مشاوره رایگان در کنار شما خواهیم بود تا مطمئن شویم که بهترین‌ها برای شما و کسب‌وکارتان اتفاق بیفتد.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

بسته به حجم محتوا و نوع آن، هزینه تولید محتوا متغیر خواهد بود. می‌توانید در قسمت ماشین حساب قیمت محتوا، پارامترهای خود را وارد کنید.
در صورتی که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی بازاریابی محتوایی ندارید، با کمک بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از کارشناسان و متخصصان ما بخواهید تا استراتژی تولید محتوا و تقویم محتوایی شما را تهیه کنند. پس از تایید نهایی شما، تولید محتوای مد و سبک زندگی، به‌صورت سفارشی و مختص شما، آغاز می‌شود.
سرویس نویسش پلاس در سطوح مختلف شامل استراتژی محتوا و تقویم محتوا است. همچنین می‌توانید انتشار و بارگذاری محتوا در سایت خود را به نویسش بسپارید. در صورتی که به کتاب الکترونیکی یا محتوای صوتی نیاز دارید هم می‌توانید روی کمک نویسش حساب کنید.
هزینه تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوا بسته به برنامه بازاریابی شما قابل تعریف است. اما به طور کلی می‌تواند با بودجه‌ای کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ تومان در ماه برنامه بازاریابی محتوایی را طراحی و راهبری کرد.
بله شما می توانید پیش از راه‌اندازی کامل وبسایت خود، سفارش تولید محتوا را با ذکر توضیحات حوزه فعالیت و مخاطبان مد نظر خود ثبت کنید.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا