تولید محتوای مد و سبک زندگی

در دنیای پررقابت کسب‌وکارها، نمی‌توانید پشت سر بقیه حرکت کنید. برای موفقیت باید پیشتاز باشید. این یعنی برای جلب توجه مخاطبان خود، باید همیشه به‌روز بمانید و هر روز حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشید. ما در نویسش، با تکیه بر متخصصین تولید محتوای مد و سبک زندگی همراه کسب‌وکارهای فعال در این حوزه هستیم. تولید محتوا در زمینه‌ مد در نویسش، با سرعت بالا، دقت زیاد، و هزینه‌ی معقول انجام می‌گیرد.

سفارش محتوا در زمینه مد و سبک زندگی

برای مشاهده هزینه تولید محتوا در زمینه مد و سبک زندگی، فرم روبرو راتکمیل کنید تا زمان لازم برای تولید محتوا و همچنین مبلغ سفارش نمایش داده شود.

تولید محتوای مد و سبک زندگی
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوای مد و سبک زندگی خود را به نویسش بسپارید

در دنیای پررقابت کسب‌وکارها، نمی‌توانید پشت سر بقیه حرکت کنید. برای موفقیت باید پیشتاز باشید. این یعنی برای جلب توجه مخاطبان خود، باید همیشه به‌روز بمانید و هر روز حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشید. ما در نویسش، همه‌ی امکانات لازم برای تولید محتوای مد و سبک زندگی را داریم. تولید محتوا در نویسش، با سرعت بالا، دقت زیاد، و هزینه‌ی معقول، انجام می‌گیرد.

تولید محتوای مد و سبک زندگی چه اهمیتی دارد؟

امروزه افراد از هر سن و گروهی که باشند، می‌خواهند مطابق آخرین مد سال، شیک‌پوش و آراسته به‌نظر برسند. به همین دلیل، کسب‌وکارهای حوزه‌ی مد و سبک زندگی، باید به آخرین نکات و ترندهای حوزه‌ی مد آشنا باشند، تا در قالب مطالبی جذاب و آموزشی، مخاطبان را به شیک‌ترین استایل خود برسانند. اگر در حوزه‌ی مد و سبک زندگی فعالیت می‌کنید، پس به محتوایی نیاز دارید که بتواند شما را به مخاطبان هدف خود معرفی کند. شما می‌توانید مثل یک دوست قابل اعتماد، در کنار آنها قرار بگیرید و حتی سبک زندگی مخاطبان را به شیوه‌ای مثبت تغییر دهید. هیچ کدام از این‌ها، بدون بازاریابی محتوایی، ممکن نخواهد بود.

تولید محتوا در زمینه مد سبک زندگی، چه تفاوتی با محتوای سایر حوزه‌ها دارد؟

شما به‌عنوان یک مدیر کسب‌وکار، حتما می‌دانید که در هر کسب‌وکاری، برای ارتباط با مخاطبان، باید زبان و بیان مناسب با همان حوزه را به‌کار گرفت. محتوای سبک زندگی و استایل هم با بقیه‌ی حوزه‌ها فرق می‌کند. در اینجا، شما می‌خواهید به زندگی مخاطبان خود وارد شوید. اما بسیاری از افراد، دوست ندارند به آنها بگویید چه کار کنند و چه کار نکنند. پس در تولید محتوای مد و سبک زندگی، باید به این نکته توجه کنید. لحن و بیان محتوا برای سایت مد و استایل، باید صمیمانه و دوستانه باشد تا مخاطب حس نکند که می‌خواهید به او درس زندگی بدهید. با این حال، بیان کسب‌وکار شما باید قابل اعتماد و از منظر یک فرد آگاه باشد. شما باید به مخاطب، پیشنهاد دهید که چطور می‌تواند سبک زندگی خود را سالم‌تر کند. سپس مخاطب متوجه می‌شود که برای رسیدن به اهداف مثبت زندگی خود، می‌تواند دست به تغییراتی در عادت‌های روزانه و انتخاب‌های خود بزند. تولید محتوا در زمینه مد و سبک زندگی، حساسیت‌های خود را دارد.

محاسبه‌ی هزینه‌ی تولید محتوای مد و سبک زندگی

در تعیین تعرفه تولید محتوا، عوامل مختلفی نقش دارند. در ادامه، به تعدادی از مهم‌ترین پارامترهای موثر در تعیین هزینه‌ی تولید محتوای مد و سبک زندگی پرداخته‌ایم:

تعداد کلمات

طبیعتا حجم و اندازه‌ی متن تولیدی، یک عامل کلیدی در تعیین هزینه‌ی تولید محتوا است. اما تعداد کلمات متن را خود شما تعیین می‌کنید. در زمان سفارش، می‌توانید تعداد کلمات متن را مشخص کنید. برای مشاهده‌ی هزینه‌ی تولید محتوای مد و سبک زندگی بر اساس تعداد کلمات، در پایین صفحه، از محاسبه‌گر هوشمند و آنلاین نویسش استفاده کنید.

نوع محتوا

محتوای سفارش در زمینه‌ی مد و سبک زندگی، بسته به هدف شما، انواع مختلفی خواهد داشت. ما در نویسش، مطابق با هدف و بسترهای آنلاین، به تولید محتوای بهینه دست می‌زنیم. در ماشین‌حساب هزینه تولید محتوا در نویسش، می‌توانید این پارامتر را هم لحاظ کنید و نتیجه را ببینید.

چرا نویسش؟

کار با نویسش راحت است. تمام مراحل سفارش، پیگیری و تحویل تولید محتوا در نویسش، به‌صورت آنلاین انجام می‌گیرد. پلتفرم نویسش، در هر ساعتی از روز در اختیار شماست.
نویسش قابل اعتماد است. تاکنون صدها کسب‌وکار مختلف، تولید محتوای خود را به ما سپرده‌اند و بسیاری از آنها، اکنون از مشتریان ثابت و قدیمی نویسش هستند. این سابقه‌ی قابل اعتماد، در تولید محتوای مد و سبک زندگی هم وجود دارد.
نویسش کامل است. ما در نویسش با تیمی از متخصصین همواره در تلاشیم تا خدمات بازاریابی محتوایی را با بهترین کیفیت ارائه کنیم.
اگر نمی‌دانید به چه محتوایی در حوزه‌ مد و سبک زندگی نیاز دارید یا در تنظیم تقویم محتوا، کلمات کلیدی و به‌طور کلی بازاریابی محتوایی خود دچار مشکل هستید، کارشناسان ما در قالب بسته‌های نویسش پلاس، برای راهبری درست کسب‌وکارتان، در کنار شما هستند.
همچنین می‌توانید نمونه‌های تولید محتوای نویسش را ببینید و از کیفیت کار مجموعه‌ی نویسش، اطمینان حاصل کنید.
در صورتی که برای مدیریت بازاریابی محتوایی خود نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با شماره ۹۱۰۷۰۲۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را در قسمت مشاوره رایگان تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

بسته به حجم محتوا و نوع آن، هزینه تولید محتوا متغیر خواهد بود. می‌توانید در قسمت ماشین حساب قیمت محتوا، پارامترهای خود را وارد کنید.
در صورتی که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی بازاریابی محتوایی ندارید، با کمک بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از کارشناسان و متخصصان ما بخواهید تا استراتژی تولید محتوا و تقویم محتوایی شما را تهیه کنند. پس از تایید نهایی شما، تولید محتوای مد و سبک زندگی، به‌صورت سفارشی و مختص شما، آغاز می‌شود.
هزینه تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوا بسته به برنامه بازاریابی شما قابل تعریف است. اما به طور کلی می‌تواند با بودجه‌ای کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ تومان در ماه برنامه بازاریابی محتوایی را طراحی و راهبری کرد.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا