تولید محتوا به انگلیسی

تولید محتوا به انگلیسی یک ضرورت برای فعالیت کسب‌وکارها در فضای‌ بین‌المللی است. در صورتی که برای وبسایت یا شبکه های اجتماعی خود نیاز به تولید محتوای انگلیسی دارید، نویسش با تیمی از نویسندگان متخصص، محتوای مورد نظر شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با قیمتی منطقی در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه می‌توانید قیمت تولید محتوا به انگلیسی را مطابق با نیاز خود مشاهده کنید.

تولید محتوای انگلیسی

برای مشاهده هزینه تولید محتوای انگلیسی، می‌توانید با تکمیل فرم روبرو مبلغ و زمان مورد نیاز برای آماده سازی محتوای تخصصی انگلیسی را مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوا انگلیسی
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوا به انگلیسی در نویسش، ضرورتی برای کسب‌وکارهای بین‌المللی

برای کسب‌وکارهایی که در حال حاضر در عرصه‌ی بین‌المللی فعال هستند تولید محتوای انگلیسی یک ضرورت است. در فضایی که تولید محتوا به زبان انگلیسی یکی از راه‌های اصلی برای جذب مخاطبان بیشتر و جلب اعتماد آنهاست، نادیده گرفتن این بخش می‌تواند مانعی برای موفقیت و رشد کسب‌وکار باشد. نویسش با تکیه بر تیمی حرفه‌ای از نویسندگان انگلیسی می‌تواند در این مسیر برای تولید محتوا به انگلیسی همراه شما باشد.
دسترسی به اینترنت باعث شده که محدودیت جغرافیایی برای ارائه‌ی خدمات و محصولات به ساکنین هر نقطه از این کره‌ی خاکی، ساده‌تر از هر زمان دیگری باشد. موتورهای جستجو یکی از نخستین گزینه‌های بسیاری از مخاطبان برای یافتن محصولات هستند، این امر در کنار سهولت دسترسی به اینترنت باعث شده تا تولید محتوا به انگلیسی پنجره‌ای باشد که کسب‌وکارهای ایرانی خدمات خود را در فضایی جهانی معرفی کنند.

نکات مهم در تولید محتوا به انگلیسی

توجه به مخاطبان

مهم نیست تولید محتوا به زبان انگلیسی باشد یا فارسی، مخاطبان همیشه باید هنگام نگارش محتوا در نظر گرفته شوند. متنی که در وبسایت خود منتشر می‌کنید باید به نحوی باشد که به نیاز و سوال مخاطب پاسخ دهد. شما با تولید محتوا به انگلیسی به نحوی که برای مخاطب ارزشمند باشد می‌توانید تصویر خوبی از برند خود در ذهن مشتریان احتمالی خود حک کنید.

ارائه‌ی محتوای یکتا

موتورهای جستجو سختگیرانه یکتا بودن محتوا را بررسی می‌کنند. در صورتی که تولید محتوا به انگلیسی به نحوی باشد که تمام یا بخشی از متن کپی از جای دیگری باشد، وبسایت ممکن است جریمه شود و نه تنها نتیجه‌ی خوبی از انتشار محتوای کپی نمی‌گیرد، بلکه ممکن است ورودی از موتورهای جستجو را به کلی از دست بدهد.

در ثبت سفارش تولید محتوا به انگلیسی چه نکاتی مهم است؟

مخاطب را به نویسنده معرفی کنید

مهم‌ترین نکته‌ای که در سفارش تولید محتوا به انگلیسی باید در نظر بگیرید شناخت دقیق نیاز مخاطب است. در واقع با مشخص شدن این مورد و انتقال آن به نویسنده، راه را برای نگارش متنی ارزشمند و حرفه‌ای هموار کرده‌اید.

کسب‌وکار خود را توضیح دهید

با توجه به ارزش اصلی هر کسب‌وکار و خدمات و محصولاتی که ارائه‌ می‌دهد، ممکن است صحبت از یک موضوع مشخص در رسانه‌های دو برند مختلف، کاملا با رویکرد متفاوتی انجام شود. بنابراین هنگام ثبت سفارش تولید محتوای انگلیسی بهتر است توضیح دهید که ارزش کلیدی کسب‌وکار شما برای مخاطبان چیست. با این کار به نویسنده کمک می کنید تا هنگام تولید محتوا به زبان انگلیسی، به این ارزش اشاره کند.

هزینه تولید محتوا به انگلیسی

هزینه تولید محتوا به انگلیسی یکی دیگر از عوامل مهم در تصمیم‌گیری شما ثبت سفارش است. بر اساس ویژگی‌های مختلف هر سفارش، قیمت تولید محتوای انگلیسی ممکن است متفاوت باشد. در ادامه عوامل تاثیرگذار بر تعرفه تولید محتوای انگلیسی بیان شده‌اند:

نوع محتوا

نوع محتوای مورد نیاز شما یکی از مواردی است که هزینه تولید محتوا به انگلیسی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هنگام ثبت سفارش تولید محتوا به زبان انگلیسی شما می‌توانید از بین انواع مختلف محتوا انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید راهنمای نویسش در مورد انواع تولید محتوا را مطالعه کنید.

موضوع محتوا

فاکتور دیگری که برا هزینه تولید محتوا به انگلیسی تاثیر می‌گذارد موضوع محتواست. با توجه به تخصص مورد نیاز برای تولید محتوا به زبان انگلیسی، قیمت تولید محتوا بر اساس موضوع مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود.
برای آشنایی بیشتر با شیوه ی محاسبه هزینه تولید محتوا در نویسش، در راهنمای نویسش در مورد محاسبه هزینه‌ی سفارش توضیح داده شده است.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا