تولید محتوای آشپزی و غذا

غذاها هر روز با توجه به تغییر در سبک زندگی ما به‌روز می‌شوند. امروز برای بسیاری از افراد، دستور پخت غذا به سبک قدیم، دیگر جذاب نیست. نیازهای جدید، ذائقه‌های جدید هم به‌وجود آورده است. به همین دلیل، تولید محتوای آشپزی، به‌طوری که نیازهای تازه‌ی مصرف‌کنندگان را پوشش دهد، برای کسب‌وکارهای این حوزه یک ضرورت است. تیم نویسش، می‌تواند این نیاز را به‌خوبی برای کسب‌وکارهای آشپزی برطرف کند.

سفارش محتوای آشپزی

از طریق فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوای تخصصی در زمینه آشپزی و غذا را متناسب با محتوای مورد نیاز خود مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوای آشپزی و غذا
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

تولید محتوای آشپزی با نویسش

غذاها هر روز با توجه به تغییر در سبک زندگی ما، به‌روز می‌شوند. امروز برای بسیاری از افراد، دستور پخت غذا به سبک قدیم، دیگر جذاب نیست. نیازهای جدید، ذائقه‌های جدید هم به‌وجود آورده است. به همین دلیل، تولید محتوای آشپزی، به‌طوری که نیازهای تازه‌ی مصرف‌کنندگان را پوشش دهد، برای کسب‌وکارهای این حوزه یک ضرورت است. تیم نویسش، می‌تواند این نیاز را به‌خوبی برای کسب‌وکارهای آشپزی برطرف کند.

تولید محتوای آشپزی و غذا چه اهمیتی دارد؟

غذاهای سنتی هنوز هم خوشمزه هستند و همه‌ی ما آنها را هوس می‌کنیم. اما زندگی‌ها مدرن شده‌اند و غذاها هم. خیلی از افراد نمی‌توانند ساعت‌ها وقت صرف آشپزی کنند. آنها غذایی می‌خواهند که به‌سرعت آماده شود. همچنین توجه به سالم بودن غذا، امروز در تعیین خوراک مصرفی بسیار مهم است. پس یک غذای سریع، سالم و مغذی، چیزی است که بسیاری از آدم‌ها به‌طور روزانه به آن احتیاج دارند.
اینجا جایی است که کسب‌وکارهای آشپزی و غذا، وارد می‌شوند. این یک فرصت استثنایی برای این کسب‌وکارها و صفحات آشپزی است تا با تولید محتوا در زمینه آشپزی و غذا تجربه‌ی روزانه‌ی افراد را تحت تاثیر قرار دهند. پیش از این افراد برای یافتن دستور پخت غذا، به کتاب‌های معروف آشپزی سر می‌زدند. این کتاب‌ها هنوز هم کاربرد دارند اما جای خیلی از غذاها در آنها خالی است. کسب‌وکارهای مرتبط با آشپزی و غذا، می‌توانند با تولید محتوای آموزش آشپزی، مخاطبان را برای داشتن یک برنامه‌ی غذایی عالی، به سوی خود دعوت کنند. آموزش تازه‌ترین نکته‌های آشپزی، غذاهای مدیترانه‌ای، سالادهای خوشمزه و کم‌کالری، رژیم‌های ورزشی، یا آخرین فوت و فن‌های آماده کردن غذاهای سخت در منزل، می‌تواند بخشی از محتوای آشپزی و غذا باشد.

تولید محتوا در زمینه‌ آشپزی، چه تفاوتی با محتوای سایز حوزه‌ها دارد؟

در تولید محتوا با نویسش، همیشه به حوزه‌ی کسب‌وکار توجه می‌شود. لحن و بیان مطالب آموزش آشپزی، باید متناسب با مخاطبان آن، تعیین شود. نمی‌توان با یک لحن خشک و رسمی، در مورد چیز خوشمزه‌ای مثل غذا صحبت کرد. در نویسش، ما به همه‌ی این نکات توجه می‌کنیم و محتوا را کاملا متناسب با نیاز شما، تولید می‌کنیم. تمام مطالب سفارشی در نویسش، بر اساس برند و کسب‌وکار شما، شخصی‌سازی می‌شوند. شما می‌توانید در زمان سفارش محتوای آشپزی به نویسش، مخاطبان هدف خود را مشخص کنید، کلمات کلیدی مورد نظر را بنویسید، کال تو اکشن مطلب را عنوان کنید و هر ویژگی دیگری را مطرح کنید که می‌خواهید در محتوای صفحه‌ی شما به آن توجه شود. سپس ما، با توجه به درخواست‌های شما، به تولید محتوای آشپزی می‌پردازیم.

محاسبه‌ی هزینه‌ی تولید محتوای آشپزی با نویسش

در تعیین تعرفه تولید محتوا، عوامل مختلفی نقش دارند. در ادامه، به تعدادی از مهم‌ترین پارامترهای موثر در تعیین هزینه‌ی تولید محتوای آشپزی و غذا پرداخته‌ایم:

تعداد کلمات

طبیعتا حجم و اندازه‌ی متن تولیدی، یک عامل کلیدی در تعیین هزینه‌ی تولید محتوا است. اما تعداد کلمات متن را خود شما تعیین می‌کنید. در زمان سفارش، می‌توانید تعداد کلمات متن را مشخص کنید. برای مشاهده‌ی هزینه‌ی تولید محتوای آشپزی بر اساس تعداد کلمات از محاسبه‌گر هوشمند و آنلاین نویسش استفاده کنید.

نوع محتوا

در زمینه‌ی آشپزی، نوع محتوای شما هم می‌تواند فرق کند. مثلا، شاید شما محتوایی برای صفحه‌ی فرود خود می‌خواهید. یا یک محتوا برای معرفی رستوران‌های برتر و غذاهای آنها، در نظر دارید. یا می‌خواهید آموزش یک غذای فرنگی را از روی یک مقاله‌ی انگلیسی، ترجمه کنید. نوع محتوا هم می‌تواند در تعیین هزینه‌ی نهایی تاثیر داشته باشد. در قسمت ماشین حساب قیمت محتوا می‌توانید نوع محتوا را نیز وارد کنید.

چرا نویسش؟

کار با نویسش راحت است. تمام مراحل سفارش، پیگیری و تحویل تولید محتوا در نویسش، به‌صورت آنلاین انجام می‌گیرد. پلتفرم نویسش، در هر ساعتی از روز در اختیار شماست.
نویسش قابل اعتماد است. تاکنون صدها کسب‌وکار مختلف، تولید محتوای خود را به ما سپرده‌اند و بسیاری از آنها، اکنون از مشتریان ثابت و قدیمی نویسش هستند. این سابقه‌ی قابل اعتماد، در تولید محتوای آشپزی هم وجود دارد.
نویسش کامل است. ما در نویسش، با تیمی از متخصصین، همواره در تلاشیم تا خدمات بازاریابی محتوایی را با بهترین کیفیت ارائه کنیم.
اگر نمی‌دانید به چه محتوایی در حوزه‌ آشپزی نیاز دارید، یا در تنظیم تقویم محتوا، کلمات کلیدی و به‌طور کلی بازاریابی محتوایی خود دچار مشکل هستید، کارشناسان ما در قالب بسته‌های نویسش پلاس، برای راهبری درست کسب‌وکارتان در کنار شما هستند.
همچنین می‌توانید نمونه‌های تولید محتوای نویسش را ببینید و از کیفیت کار مجموعه‌ی نویسش، اطمینان حاصل کنید.
در صورتی که برای مدیریت بازاریابی محتوایی خود نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید با شماره ۹۱۰۷۰۲۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را در قسمت مشاوره رایگان تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

بسته به حجم محتوا و نوع آن، هزینه تولید محتوا متغیر خواهد بود. می‌توانید در قسمت ماشین حساب قیمت محتوا، پارامترهای خود را وارد کنید.
در صورتی که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی بازاریابی محتوایی ندارید، با کمک بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از کارشناسان و متخصصان ما بخواهید تا استراتژی تولید محتوا و تقویم محتوایی شما را تهیه کنند. پس از تایید نهایی شما، تولید محتوای مد و سبک زندگی، به‌صورت سفارشی و مختص شما، آغاز می‌شود.
سرویس نویسش پلاس در سطوح مختلف شامل استراتژی محتوا و تقویم محتوا است. همچنین می‌توانید انتشار و بارگذاری محتوا در سایت خود را به نویسش بسپارید. در صورتی که به کتاب الکترونیکی یا محتوای صوتی نیاز دارید هم می‌توانید روی کمک نویسش حساب کنید.
هزینه تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوا بسته به برنامه بازاریابی شما قابل تعریف است. اما به طور کلی می‌تواند با بودجه‌ای کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ تومان در ماه برنامه بازاریابی محتوایی را طراحی و راهبری کرد.
بله شما می توانید پیش از راه‌اندازی کامل وبسایت خود، سفارش تولید محتوا را با ذکر توضیحات حوزه فعالیت و مخاطبان مد نظر خود ثبت کنید.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا