تولید محتوای کشاورزی

اگر کسب‌وکار شما در حوزه کشاورزی فعالیت می‌کند، تولید محتوا راهی موثر جهت شناسایی مخاطبان جدید است، مخاطبانی که دقیقا به دنبال خدمات شما هستند. تولید محتوای کشاورزی برای شما این فرصت را فراهم می‌کند تا با نمایش در موتورهای جستجو، افراد را با خدمات و محصولات خود آشنا کنید. نویسش می‌تواند با تولید محتوای کشاورزی مطابق با اصول سئو، در این مسیر همراه شما باشد.

سفارش محتوای کشاورزی

از طریق فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوای تخصصی در زمینه کشاورزی را متناسب با محتوای مورد نیاز خود مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

تولید محتوای کشاورزی
3 5 10 15 20
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

چه کسانی مخاطب محتوای کشاورزی هستند؟

 کشاورزان، زارعان و باغداران احتمالا اصلی‌ترین مخاطب محتوای شما در نظر گرفته شوند اما در تولید محتوای کشاورزی شما مخاطبان عمومی هم دارید. افراد زیادی برای انتخاب و تهیه گل و گیاه آپارتمانی یا گیاهانی برای باغچه منزل خود به دنبال اطلاعات مفید در اینترنت هستند. وقتی که گیاهشان دچار مشکل یا بیماری می‌شود، اولین کار جستجوی آن مساله در گوگل خواهد بود. اگر به دنبال سم یا آفت‌کش باشند اولین انتخاب فروشگاه اینترنتی خواهد بود. برای خرید دیگر اقلام مربوطه مثل خاک و گلدان و بذر و ابزار کشاورزی و گل‌کاری،‌ تولید محتوای کشاورزی وب سایت شماست که حرف اول را در زمینه هدایت مشت ری به صفحه محصولات می‌زند.

زمینه‌های متنوع تولید محتوای کشاورزی


با گستردگی زیاد علم کشاورزی و کاربرد‌های آن، زمینه‌های زیادی برای تولید محتوای کشاورزی وجود دارد. اگر کسب‌وکارتان در هر یک از این زمینه‌ها یا موارد مشابه است، تولید محتوای کشاورزی آن چیزی است که احتیاج دارید:

گل‌ها و گیاهان آپارتمانی

شاید کمتر کسی باشد که از تماشا و داشتن گیاهان داخل منزل خوشحال نشود. نگهداری از این گیاهان نیاز به اطلاعات دارد و کسب‌وکارهای مربوطه بایستی به صورت منظم تولید محتوای کشاورزی در زمینه آشنایی با گیاهان آپارتمانی، شرایط نگهداری از آنها و روش‌های درمان بیماری‌های گیاهان را در برنامه خود داشته باشند.

تولیدات گیاهی ارگانیک

با اثبات برتری و کیفیت بالای مواد غذایی ارگانیک نسبت به نمونه‌های صنعتی، افراد زیادی در تلاشند از مواد غذایی گیاهی ارگانیک استفاده کرده و در صورت امکان خودشان این محصولات را پرورش دهند. برای پرورش سبزیجات و صیفی جات در گلدان های کوچک بالکن، تجربه جذابی است که تولید محتوای کشاورزی می‌تواند افراد را در این زمینه راهنمایی کند.

ابزار آلات و تجهیزات کشاورزی

معرفی ابزار و وسایلی که در کشاورزی مورد استفاده است، توضیح نحوه کارکرد و آموزش کار با این وسایل در سطوح مختلف برای مخاطبان عام تا افراد متخصص می‌تواند بخش اثرگذاری از تولید محتوای کشاورزی برای وب‌سایت‌های مربوطه باشد. محصولات مصرفی این بخش شامل انواع خاک، کود، بذر، نشا، سم و آفت‌کش در فروشگاه‌های آنلاین هستند.

کسب‌وکارهای کشاورزی

داشتن گلخانه یک راه حل منطقی برای تبدیل علاقه به گل و گیاه به یک کسب و کار سودبخش است. در گلخانه می‌توان انواع گیاهان زینتی و حتی خوراکی را پرورش داد و به فروش رساند. حتما صاحبان این کسب‌وکارها هم نیاز به محتوای باکیفیت و تخصصی دارند. این قسمت علاوه بر موضوعات فنی و تخصصی شامل بازاریابی و اصول مارکتینگ و فروش در کسب‌وکارهای کشاورزی هم می‌شود. این اقدامات برای بهبود عملکرد کسب‌وکار و رشد میزان سوددهی و افزایش سهم از بازار مفید خواهد بود.

تولید محتوای کشاورزی با نویسش

در هر یک از این زمینه‌ها و دیگر بخش های مربوط به کشاورزی فعالیت دارید، نیاز به تولید محتوا به صورت دقیق، باکیفیت،‌ حرفه‌ای و منظم همواره با شما خواهد بود. با واسپاری بخش تولید محتوا به نویسندگان باتجربه‌ی نویسش،‌ مطمئن‌ باشید که محتوای دلخواه را در زمان مقرر خواهید داشت. در نویسش علاوه بر تولید محتوا، سرویس‌های تدوین استراتژی بازاریابی محتوا و تقویم محتوا و انتشار محتوا در وب‌سایت هم انجام می‌شود. با نویسش از محتوا و همه‌ي متعلقات آن آسوده خاطر باشید.


مشاهده بیشتر

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.

مشتریان نویسش

نویسش فقط تولید محتوا نیست! هرآنچه برای راه اندازی کسب و کاری موفق نیاز دارید اینجاست.

مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

پرسش‌های پرتکرار

اگر برای آغاز کار با نویسش سوالی دارید می‌توانید با شماره 02191070227 تماس بگیرید. همچنین در بخش راهنمای تولید محتوا به سوالات متعددی پاسخ داده شده است.

پاسخ این سوال بسته به تعداد کلمات و نوع محتوا متفاوت است. می‌توانید از ماشین حساب تولید محتوا هزینه‌ را ببینید.
می‌توانید از نویسش سرویس تقویم محتوا و استراتژی محتوا را در قالب بسته‌های پلاس داشته باشید. همچنین خدمات اشتراک محتوا و انتشار محتوا هم در نویسش ارائه می‌شوند.
بله. در بسته‌های نویسش پلاس می‌توانید از ما تقویم محتوا و استراتژی محتوا بخواهید. با آنالیز وضعیت کسب‌وکار شما و رقبا، کلمات کلیدی و موضوعات به شما پیشنهاد خواهد شد.

بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید.

اولین سفارش خود را ثبت و تا 30 درصد تخفیف دریافت کنید

سفارش تولید محتوا مشاوره محتوا