تقویم محتوا

قدم گذاشتن در مسیر بازاریابی محتوایی بدون تقویم محتوا مثل شروع یک سفر بدون برنامه است. ما در نویسش با تدوین تقویم بازاریابی محتوا به شما کمک می‌کنیم تا برای مسیر بازاریابی محتوای کسب‌وکار خود برنامه‌ی دقیقی تنظیم کنید و بتوانید برنامه‌ی منظمی برای آماده‌سازی و انتشار محتوا داشته باشید.

سفارش تقویم محتوا

تقویم محتوا، عناوین محتوایی مورد نیاز برای تولید را همراه با زمان‌بندی انتشار و توزیع محتوا مشخص می‌کند. بر اساس اطلاعات به دست آمده در فرایند تدوین استراتژی محتوا، عنوان محتوای مورد نیاز برای تولید و همچنین، کلمات کلیدی قابل استفاده به تفکیک هر محتوا مشخص خواهند شد.

تقویم محتوا

برنامه‌ای گام به گام برای بازاریابی محتوایی

تقویم محتوا برنامه‌ای اجرایی و مشخص برای تولید محتوا در رسانه‌ی مد نظر شما ارائه می‌دهد.

40,000,000 ریال

تقویم محتوا چیست؟

تقویم محتوا برنامه‌ای اجرایی و مشخص برای تولید محتوا در رسانه‌ی مد نظر شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای وبلاگ و هریک از شبکه‌های اجتماعی که در آن فعال هستید، تقویم تولید محتوا را تهیه کنید. متناسب با برنامه بازاریابی محتوایی، تقویم تولید محتوا ممکن است اجزای متفاوتی داشته باشد اما به طور کلی عنوان محتوا، طول محتوا و کلمه‌ی کلیدی، اجزای اصلی یک تقویم تولید محتوا هستند. در ادامه توضیحاتی در مورد هریک از اجزای تقویم ارائه شده است.

عنوان محتوا

در تقویم محتوا، عنوان هریک از مطالب مشخص می‌شود. عناوین انتخابی در تقویم تولید محتوا متناسب با مخاطبان هدف و حوزه‌ی کاری انتخاب می‌شوند و موضوع هر محتوا را تعیین می‌کنند.

طول محتوا

در تقویم محتوا متناسب با رسانه‌ و موضوع، تعداد کلمات هر محتوا نیز مشخص می‌شود. شما هنگام سفارش تقویم بازاریابی محتوا می‌‌توانید تعداد کلمات مد نظر خود را انتخاب کنید.

منبع محتوا

در مواردی که محتوای شما ترجمه‌ی مستقیم باشد، منبع محتوا نیز در تقویم محتوا مشخص می‌شود. همچنین در برخی موارد منابع مختلفی برای یک موضوع در تقویم معرفی می‌شوند تا نویسنده با موضوع کلی محتوا آشنا شود.

کلمه کلیدی کانونی محتوا

با توجه به اینکه رعایت اصول سئو در تولید محتوا اهمیت زیادی دارد، کلمه کلیدی هر محتوا نیز در تقویم تولید محتوا مشخص شده و متن بر اساس همان کلمه از نظر اصول سئو بهینه خواهد شد.

کلمات کلیدی مرتبط

به فراخور موضوع، سایر عبارات مرتبط نیز برای هر محتوا مشخص می‌شوند تا در قسمت‌های مختلف متن به آنها نیز اشاره شود.

چرا به تقویم محتوا نیاز داریم؟

تقویم تولید محتوا یکی از اجزای جدا نشدنی بازاریابی محتوایی است. شما برای دستیابی به اهدافی که تعیین کرده‌اید نیاز به برنامه‌ریزی دارید و تقویم بازاریابی محتوا در واقع همان نقشه‌ی دقیقی است که به شما کمک می :ند در مسیر درست حرکت کنید. در ادامه درباره‌ی ضرورت داشتن تقویم تولید محتوا بیشتر توضیح داده‌ایم.

پایبندی به برنامه‌ای منظم

با کمک تقویم محتوا، شما می‌توانید محتوای مورد نیاز را از پیش آماده کنید و برنامه‌ای ثابت برای انتشار محتوا داشته باشید. تعهد به یک زمان‌بندی مشخص و نظم در انتشار محتوا منجر به اثربخشی بیشتر برنامه‌ی بازاریابی محتوایی می‌شود. ما در نویسش متناسب با اهداف و همچنین بررسی مخاطبان کسب‌وکار تقویم محتوا را برای شما آماده می‌کنیم.

انتقال پیامی مشخص

تهیه‌ی تقویم محتوا این مزیت را با خود به همراه دارد که شما می‌توانید در هر دوره روی پیام مشخصی تمرکز کنید. برنامه‌ریزی برای عناوین و موضوعات متناسب با اهداف بازاریابی و انتشار آنها در رسانه‌های مختلف باعث می‌شود که تصویری یکپارچه از برند شما در ذهن مخاطبین ایجاد شود و پیام مد نظر شما به خوبی به جامعه‌ی هدف منتقل شود.

نمونه تقویم محتوا

در صورتی که پیش از سفارش تقویم محتوا نیاز به آشنایی بیشتر با این خدمت دارید، می‌توانید با دانلود تقویم محتوا، یک نمونه از تقویم تولید محتوا را که پیش از این برای وبلاگ نویسش تدوین شده، مشاهده کنید.
دانلود تقویم تولید محتوا

چرا نویسش؟

نویسش با تکیه بر دانش تخصصی و در نظر گرفتن مخاطب‌های هر کسب‌وکار و همچنین اولویت‌های مد نظر مشتری، تقویم محتوا را به نحوی تنظیم می‌کند که منجر به برقراری ارتباطی پایدار بین کسب‌وکار و مشتریان بالقوه شود. ارتباطی که در نهایت می تواند منجر به افزایش اعتماد مخاطبان و رشد و توسعه‌ی تجارت شما شود.

مشاهده بیشتر
تولید محتوای اختصاصی

نویسش پلاس

از صفر تا صد بازاریابی محتوایی را به نویسش بسپارید

اگر برای مدیریت فرایند بازاریابی محتوایی کسب‌وکار خود به سرویسی جامع نیاز دارید، نویسش پلاس پیش روی‌تان است! مشتریان نویسش پلاس، به معنای واقع کلمه دست به سیاه و سفید نمی‌زنند و تمامی خدمات محتوایی آن‌ها از جمله استراتژی محتوا، تقویم محتوا، انتشار محتوا و … توسط کارشناسان متخصص نویسش صورت می‌پذیرد.


سفارش نویسش پلاس
ضمانت کیفیت و اصالت

ضمانت کیفیت و اصالت

نویسش کیفیت و اصالت محتوا و خدمات ارائه شده را ضمانت می‌کند و در صورت وجود مغایرت، بر اساس رویه عودت وجه، همه‌ی هزینه‌ها برگردانده خواهد شد.

مشاوره محتوا

مشاوره رایگان

در انتخاب سرویس‌های مختلف به راهنمایی نیاز دارید؟ از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همکاران متخصص محتوا آماده پاسخگویی به درخواست‌های‌تان هستند.

پشتیبانی آنلاین محتوایی

پشتیبانی آنلاین

در نویسش می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین، سیستم پشتیبانی و یا تماس تلفنی سوال‌ها و درخواست‌های خود را مطرح کنید.