با محتوای نویسشی در گوگل بهتر دیده شوید

نویسش برای شما می‌نویسه

نویسش با همراهی نویسندگانی متخصص و متبحر، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را ساده، سریع و مقرون به صرفه کرده است. محتوای سایت، وبلاگ، رپورتاژ، محصولات و شبکه‌های اجتماعی در نویسش با کیفیتی ممتاز و هزینه‌ای رقابتی تهیه و در زمانی کوتاه آماده‌ی استفاده می‌شود. برای آغاز، می‌توانید اولین سفارش تولید محتوا را با تخفیف ویژه ثبت کنید.

نویسش در کنار شماست

برای دیده شدن در گوگل هنوز دیر نشده

در همین لحظه که مشغول خواندن این جمله هستید، حدود 216 پست وبلاگ جدید در اینترنت منتشر شده است که بخش عمده‌ی آن با نیت بهبود سئو سایت و به‌طور کلی ارتقای جایگاه نتایج یا همان سئو تولید شده‌اند! بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو (SEO) یکی از مهمترین و پرکاربردترین اصلاحاتی‌ است که در فضای مجازی با آن سروکار داریم. نویسش در مسیر بازاریابی محتوایی با تولید محتوای سئو شده سعی می‌کند هم‌پا و همراه شما باشد تا به جایگاه مورد نظر خود در گوگل برسید.


مشتری محتوا

کارشناسان نویسش پس از ثبت نام برای مشاوره بازاریابی محتوا با شما تماس خواهند گرفت.

تولید محتوا، کاری که دوستش داریم

نویسش، پلتفرم سفارش تولید محتوا به صورت آنلاین است که مسیر رسیدن به محتوای حرفه‌ای را ساده و سریع کرده است. صدها نویسنده متخصص در نویسش مشغول به‌کارند که می‌توانند متونی با کیفیت بالا را در حوزه تخصصی شما خلق کنند. با نویسش، نه لازم است نگران استراتژی محتوا و شیوه تولید محتوا باشید، نه نگران محتوای سئو شده و انطباق با موتورهای جستجو. تولید محتوا در نویسش سازگار با استانداردهای تولید محتوا انجام می‌شود تا محتوایی حرفه‌ای، «همانطور که باید» به شما تقدیم شود.


سفارش تولید محتوا درخواست مشاوره
ایده تولید محتوا

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

کارشناسان نویسش آماده پاسخگویی به شما هستند

ما خود را یک شرکت تولید محتوا تعریف نمی‌کنیم، بلکه تلاش می‌کنیم خود را شریک و همراه شما در مسیر موفقیت بدانیم. از همین رو، سعی نموده‌ایم تا امکان‌ها و شرایطی را فراهم کنیم که همکاری با نویسش برای کسب‌وکار شما ساده و اثربخش باشد. نویسش در مسیر بازاریابی محتوایی سعی می‌کند هم‌پا و همراه شما باشد تا به موفقیت برسید.


تماس با نویسش
مشاوره محتوا

برای دریافت تخفیف ویژه و مشاوره شماره تماس خود را وارد کنید.

محتوای نویسشی چه ویژگی‌هایی دارد؟

کیفیت تولید محتوا، مهم‌ترین و اصلی‌ترین معیاری‌ست که در نویسش برای تامین آن تلاش می‌کنیم.

منحصربه‌فرد است

حتی یک جمله از متنی که در نویسش تولید می‌شود، کپی از منابع فارسی دیگر نیست. هر محتوایی در نویسش، چه در قالب ترجمه و چه تالیف، به طور کامل و واژه به واژه، توسط متخصص تولید محتوا تقریر گشته و هیچ بخشی از از محتواهای دیگر کپی نشده است.

اشتباهات املایی و تایپی ندارد

محتوای نویسشی، پس از نگارش توسط نویسنده بازخوانی شده و ایرادات املایی و اشتباهات تایپی آن مرتفع شده است. این بدان معناست که در متن تولیدی در نویسش، ایرادی از این دست وجود نخواهد داشت.

استانداردهای نگارش فارسی را رعایت کرده است

متن نوشته شده توسط متخصصان نویسش به اصول صحیح‌نویسی فارسی پایبند است: نیم‌فاصله در آن رعایت شده است. پیش از علائم نگارشی فاصله ندارد. قواعد هکسره در آن رعایت شده است. به طور کل، به رسم‌الخط فارسی و استانداردهای زبان و آوا معتکف است.

استانداردهای سئو را رعایت کرده است

استفاده از کلیدواژه کانونی، کلمات کلیدی مورد درخواست مشتری، بخش‌بندی و استفاده از زیرتیرهای مرتبط، منطبق با استانداردهای خوانایی و دسترس پذیری در همه‌ی محتواهای تولیدشده در نویسش رعایت شده است. هیچ محتوایی بدون در نظر گرفتن کلیدواژه‌ی کانونی و رعایت ساختار ارائه‌ی استاندارد تحویل نمی‌گردد.

ارزش‌آفرین، هدفمند و ساختاریافته است

محتوای نویسشی زیاده‌گویی نمی‌کند، ساختار روایی دارد و اجزای مختلف متن در آن به هم وابسته‌اند. اجزای مختلف متن شامل مقدمه، میانه و موخره به خوبی از هم تفکیک شده و با درون‌مایه و ساختاری مستحکم، در کمال وضوح برای مخاطب«ارزش‌آفرینی» می‌کند.

به‌هنگام است

تحویل محتوا به مشتری در زمان درست و تعریف شده، شاید مستقیما به «کیفیت محتوا» مرتبط نباشد، اما به ارزش‌های کلیدی ما وابسته است. محتوای نویسشی درست در زمانی که به مشتری وعده دادیم در اختیارش قرار می‌گیرد.

نویسش چگونه کار می‌کند؟

با چند کلیک، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را آغاز کنید

سفارش محتوا 1

سفارش محتوا

کافی‌ست فرم سفارش محتوا را تکمیل کنید. بسته به موضوع، تعداد و نوع محتوای مورد نیاز، زمان و هزینه‌ محتوا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود.
تولید محتوا 2

تولید محتوا

تولید محتوای شما توسط نویسنده‌ای مرتبط و متخصص انجام می‌شود و در بازه‌ی زمانی اعلام شده جهت بررسی به شما تحویل می‌گردد.
3 بررسی محتوا

بررسی محتوا

به محض آماده شدن محتوا از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. کافی‌ست آن‌را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به نویسنده اطلاع دهید.
مشتریان محتوای نویسش
مشتریان محتوای نویسش

سفارش محتوا با تخفیف ویژه

با تکمیل فرم مقابل می‌توانید هزینه تولید محتوا در نویسش را مشاهده و با ثبت سفارش و فعال‌سازی شماره موبایل کد تخفیف ویژه‌ای برای اولین سفارش خود دریافت کنید.

سفارش محتوا
500 700 900 1100 1500 2000

هزینه تولید محتوا: ریال

زمان تولید محتوا روز

خدمات محتوا

نویسش فقط تولید محتوا نیست!

از صفر تا صد بازاریابی محتوایی را به نویسش بسپارید

اگر برای مدیریت فرایند بازاریابی محتوایی کسب‌وکار خود به سرویسی جامع نیاز دارید، نویسش پلاس پیش روی‌تان است! مشتریان نویسش پلاس، به معنای واقع کلمه دست به سیاه و سفید نمی‌زنند و تمامی خدمات محتوایی آن‌ها از جمله استراتژی محتوا، تقویم محتوا، انتشار محتوا و … توسط کارشناسان متخصص نویسش صورت می‌پذیرد. در صفحه زیر می‌توانید سایر خدمات نویسش را مشاهده کنید.


خدمات محتوای نویسش