پرسش‌های متداول

سوال: نویسش چیست؟
پاسخ: نویسش پلتفرم تخصصی برون‌سپاری محتوا به زبان فارسی است. در این سامانه، افراد و کسب‌وکارهایی که به محتوا نیاز دارند، سفارشات خود را ثبت و متخصصین تولید محتوا نسبت به تهیه‌ی آن اقدام می‌کنند.

سوال: آیا عضویت در نویسش رایگان است؟
پاسخ: بله، عضویت در این سامانه (چه به عنوان متخصص محتوا و چه به عنوان درخواست کننده محتوا) رایگان است و نویسش برای ارائه‌ی خدمات خود هیچگاه هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. پرداخت هزینه صرفا برای سفارش محتوا از درخواست کننده اخذ می‌شود.

سوال: من به عنوان متخصص محتوا در نویسش ثبت‌نام کرده و ایمیلم را تایید کرده‌ام، اما هنوز امکان ورود به پنل کاربری‌ را ندارم. مشکل چیست؟
پاسخ: پس از ثبت‌نام و تایید ایمیل خود در نویسش، کارشناسان ما نسبت به بررسی رزومه و نمونه‌کارهای شما اقدام می‌کنند. پروسه‌ی بررسی ممکن است تا ۲ روز کاری به طور بیانجامد. پس از آن، در صورت تایید و یا رد درخواست شما، ایمیلی با توضیحات مربوطه دریافت خواهید کرد. اگر پس از دو روز پاسخی دریافت نکردید، از طریق بخش «تماس با ما» اقدام کنید.

سوال: سفارش محتوای من در موعد مقرر حاضر نشد، چکار باید بکنم؟
پاسخ: تمامی متخصصین نویسش موظفند که در زمان مقرر محتوای درخواستی را آماده کنند. در صورتی‌که که محتوای شما در بازه‌ی مشخص شده آماده نگردد، به درخواست شما، اعتبار پرداخت شما به حساب‌تان مرجوع می‌شود.

سوال: محتوای ارسال شده برای سفارش با درخواست من مطابقت ندارد. چکار باید بکنم؟
پاسخ: پس از دریافت فایل محتوای درخواستی، دلایل عدم تطبیق با محتوای درخواستی را بنویسید. متخصص محتوایی که سفارش شما را پذیرفته است نسبت به بررسی و رفع ایراداتی که مطرح کرده‌اید اقدام می‌کند.

سوال: آیا نویسش از هزینه‌ی سفارش‌ها کارمزد دریافت می‌کند؟
پاسخ: بله، کارمزد نویس در همه‌ی سفارش ها ۱۵ درصد است.


پاسخ به سوال خود را در لیست فوق نیافتید؟‌ از طریق بخش تماس با ما، سوال خود را مطر ح کنید در اولین زمان ممکن، پاسخ مربوطه از طریق ایمیل حضورتان ارسال خواهد شد.