درباره نویسش

کسب‌وکار شما -هرچه و در هر اندازه‌ای که باشد- به محتوا نیاز دارد: از اوراق اداری گرفته تا وبلاگ، پروپزال‌ها و مقالاتی که در مجلات منتشر می‌کنید، همگی محتوایی هستند که برای برقراری ارتباط با مخاطبین‌تان از آن‌ها بهره جسته‌اید. محتوا، زبان ارتباط شما با مخاطبین، مشتریان و شرکای تجاری‌ست و به هر میزان که بر کیفیت و کارایی آن صرافت به خرج دهید، نتیجه و بازخوردش را در کسب‌وکارتان دریافت خواهید کرد. 

عموما تولید محتوا را امری ساده و پیش پا افتاده قلمداد می‌کنند، که مشخصا این‌چنین نیست. شما می‌بایست نیازهای محتوایی خود را شناسایی کنید، اهداف هر کدام را بدانید و در نهایت، از کمک متخصصین محتوا برای تولید آن‌ها بهره بگیرید. امروزه تولید محتوا، یک تخصصی کلیدی و راهبردی‌ست و سازمان‌های پیش‌رو، برای تامین محتوای مورد نیاز خود نیروهای مستعد را با روش‌های مختلف به کار می‌گیرند.

نویسش، اولین پلتفرم تخصصی برون‌سپاری محتوا به زبان فارسی‌ است که تولید محتوا را تسهیل می‌کنند. شبکه‌ی متخصصین محتوای نویسش، در موضوعات مختلف، محتوای مورد نیاز شما را برای استفاده ی گوناگون آماده و در اختیار شما می‌گذارند. به کمک نویسش می‌توانید محتوای خود را با کمک صدها نویسنده، متخصص و تولیدکننده‌ی مجرب محتوا تولید و استفاده کنید. طیف گسترده‌ی متخصصین نویسش باعث می‌شود که همواره درخواست‌های شما با محتوایی ناب و با کیفیت تامین شود.


نویسش برای متخصصین محتوا

 ممکن است شغل فعلی شما تولید محتوا باشد، و یا گاهی به صورت تفننی به این کار بپردازید. نویسش، بستری جذاب برای تولیدکنندگان و متخصصات محتواست که به کمک آن می‌توانند در حوزه‌های مختلف و مورد علاقه‌شان به نوشتن بپردازند. با کمک نویسش، علاوه بر کسب آمد قابل توجه که میزان آن بر اساس  زمان انتخابی شما و سفارشات پذیرفته شده مشخص می‌شود، می‌توانید تجربه‌هایی نو در عرصه‌ی نوشتن نیز بدست آورید.