تولد نویسش | نویسش متولد شد

تولد نویسش

فارغ از معنای لغوی واژه، «تولد» سرشار از امید است. تولد هرچیز تازه‌ای، نوید اتفاقات تازه را می‌دهد و نوعی سرخوشی بهمراه دارد. دو-سه روزی از تولد نویسش می‌گذرد و این، اولین نوشته در وبلاگ نویسش است که ارمغان پیدایش آن را به شما می‌دهد.

این‌روزها، درباره‌ی محتوا و تولید آن صحبت‌های زیادی در میان است. بر اساس مستندات و تحقیقات مختلف، انواع روش‌های بازاریابی که بر پایه و یا با استفاده از انواع محتوا ترتیب داده می‌شوند، کارکرد و اثرگذاری بیشتری نسبت به روش‌ها دارند و به طور مشخص «بازاریابی محتوایی» مهمترین شیوه‌ی بازاریابی در جهان امروز است.

درباره‌ی مفاهیم تخصصی و موضوعات مرتبط که بخشی از ماهیت نویسش را به خود گره می‌زند، در آینده بیشتر و مفصل صحبت خواهیم کرد. مقدمه‌ی کوتاه بالا اما، علت و یا شاید بتوان گفت «محرک» اصلی در ایجاد نویسش بود. محتوا مهم و تاثیرگذار است، اما تولید آن چندان ساده نیست. مساله‌ی اصلی که نویسش بدنبال حل آن است، ارائه‌ی روشی نو برای حل مشکلات تولید محتوا برای کسب‌وکارهاست. ایجاد پلی ارتباطی میان تولید کنندگان محتوا و صاحبان کسب‌وکار، به منظور تامین محتوایی با کیفیت و کارآمد، تمام آن چیزی‌ست که می‌خواهیم عرضه کنیم.

در کنار مدیران کسب‌وکار، تولید کنندگان محتوا نیز عنصری کلیدی و تاثیرگذار در پیدایش نویسش هستند. گردآوری جمعی متخصص، مجرب و کاربلد که بتوانند محتوایی کارآمد را تولید و ارائه کنند، اصلا ساده نیست و می‌توان آن‌را مهمترین چالش نویسش دانست.

در پست‌های آتی، درباره‌ی روندهای کاری نویسش بیشتر صحبت خواهیم کرد. قصه‌ی ما، تازه آغاز شده و وبلاگ نویسش، دفترچه‌ی خاطرات ما برای اشتراک آن با شماست.

نویسش را دوست خود بدانید، و با او حرف بزنید‌ 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطلب بعدی
سفارش تولید محتوا را چگونه به بهترین شکل ممکن انجام دهیم؟

راهنمای تولید محتوا با نویسش | چگونه محتوای بی‌نقص تحویل بگیریم؟

مطلب مرتبط
بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید
سفارش تولید محتوا