دومین کنفرانس بازاریابی دیجیتال

کمتر از یک هفته‌ی دیگر، کنفرانس بازاریابی دیجیتال ایران با حضور سخنرانانی از بزرگترین کسب‌وکارهای ایران برگزار خواهد شد و «نویسش» نیز به عنوان حامی در این رویداد ارزنده حضور دارد.

در دومین دوره از این کنفرانس، سخنرانان به ارائه‌ی آخرین تجارب و دستاوردهای خود خواهند پرداخت. این رویداد یک روزه، مهم‌ترین کنفرانس در حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال در ایران است.


در این رویداد درباره‌ی چه مباحثی صحبت خواهد شد؟

موضوعات اصلی این کنفرانس شامل استراتژی بازاریابی (Marketing strategy)،بازاریابی مبتنی بر داده (data-driven marketing)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (social media marketing)، بازاریابی مبتنی بر افراد تاثیرگذار (influencer marketing) و اندازه گیری شاخصه‌های بازاریابی (marketing measurement) است.

شرکت در این کنفرانس برای چه کسانی مهم است؟

بازاریابی دیجیتال، مفهومی نسبتا تازه در ادبیات کسب‌وکار ایران است. لذا اگر در این حوزه فعال هستید، فرصتی مغتنم برای تعامل با سایر فعالان این عرصه است. همچنین، اگر در کسب‌وکار خود به بازاریابی دیجیتال نیاز دارید، اطلاعاتی که در این رویداد به اشتراک گذاشته می‌شود قطعا می‌تواند برای‌تان راهگشا باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد می‌توانید از وبسایت DMConf.ir دیدن فرمائید. همچنین برای تهیه‌ی بلیط شرکت در این کنفرانس، به سایت ایوند سر بزنید.

 

تخفیف ویژه نویسش

کاربران نویسش می‌توانند با ثبت کد «nevisesh» هنگام سفارش از ۲۰ درصد تخفیف بهره‌مند شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطلب قبلی
سفارش تولید محتوا را چگونه به بهترین شکل ممکن انجام دهیم؟

راهنمای تولید محتوا با نویسش | چگونه محتوای بی‌نقص تحویل بگیریم؟

مطلب بعدی
استراتژی بازاریابی محتوا

استراتژی بازاریابی محتوا در یک صفحه! – بخش اول

مطلب مرتبط
بازاریابی محتوایی کسب و کار خود را آغاز کنید
سفارش تولید محتوا