نمایشگاه رسانه های دیجیتال، دومین رویداد بزرگ در حوزه‌ی کسب‌وکارهای دیجیتال در ایران است. در این نمایشگاه سالانه، شرکت‌های فعال در فضای مجازی و رسانه‌های آنلاین حضور یافته و آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید عمومی قرار می‌دهند. یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال به زودی برگزار خواهد شد.

برای نخستین بار در عمر ۱۱ ساله‌ی این رویداد و در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، بخش کسب‌وکارهای نوپا (استارتاپ‌ها) نیز به آن اضافه شد است که «نویسش» نیز به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه شرکت خواهد کرد.

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال
رسانه های دیجیتال

شرکت‌ها و کسب‌وکارهای متعددی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. اگر به حوزه‌ی دیجیتال علاقه‌مندید ویا در آن فعالیت دارید، فرصت حضور و بازدید از رویداد را از دست ندهید.

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۷ آبان‌ماه در مصلی تهران دایر و همه‌روزه از ساعت ۹ صبح لغایت ۸ شب میزان بازدیدکنندگان محترم می‌باشد. نویسش از شما دعوت می‌کند تا ضمن بازدید از این نمایشگاه، از غرفه نویسش نیز دیدن کرده و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر به سایت این رویداد مراجعه کنید.

نویسش برای بازدیدکنندکان غرفه‌ی خود در این نمایشگاه، تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است که با مراجعه با غرفه‌ی ما می‌توانید از آن مطلع شوید.

1 دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا
پیشنهاد به شما