۱۲۳ واقعیت که درباره گوگل نمی‌دانید- واقعیت اول

بازاریابی محتوایی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو، آنقدر به هم تنیده و نزدیکند که نه تنها نمی‌توان این دو را از هم تفکیک کرد، که حتی گاهی با هم یکی فرض می‌شوند! با توجه به اهمیت موضوع بهینه سازی برای موتورهای جستجو، از این پس شنبه‌ها با یک واقعیت درباره‌ی گوگل و ساختار این موتور جستجوی قدرتمند آشنا می‌شوید. وبلاگ نویسش را دنبال کنید تا گام به گام به یه بازاریاب محتوایی حرفه‌ای تر تبدیل شوید

واقعیت اول: گوگل گول نمی‌خورد!

حتی اگر از خود گوگل برای پیدا کردن «روش‌های گول زدن گوگل» کمک بگیرید، هزاران محتوا به شما پیشنهاد می‌کند که چگونه راه یکساله را یک ساعته طی کنید! اما واقعیت دردناک این است که راه یک ساله به یک سال زمان نیاز دارد! رسیدن به رتبه‌ی نخست در صفحه‌ی اول گوگل و «ماندن در آن» کار ساده‌ای نیست و طبعا برای دست یافتن به آن، به زمان و برنامه‌ریزی و مهمتر از همه، «محتوای خوب» نیاز خواهید داشت. پس بهتر است بجای هدر دادن زمان بر سر روش‌های غیرواقعی و بی فایده، انرژی و منابع را در مسیری درست صرف کنید تا نتایجی ماندگار به دست آورید. باور کنید که نتایج عالی اما زمان‌بر به مراتب بهتر از دستیافته‌های کم ارزش در کوتاه‌مدتند. از طرفی، ممکن است که روش‌های غیرواقعی و جعلی، در کوتاه‌مدت برای‌تان نتیجه داشته باشد، اما فراموش نکنید که گوگل هوشمندتر از آن است که تقلب را نادیده بگیرد و ممکن است پس از مدتی کوتاه، رتبه‌ی سایت‌تان به مراتب افت کند.

تحریریه نویسش

تحریریه وبلاگ نویسش، محتوای باکیفیت و کاربری را در حوزه‌ی تولید محتوا و بازاریابی محتوا در اختیار شما قرار می‌دهد. وبلاگ نویسش را دنبال کنید تا دانش‌تان را در این دو حوزه ارتقا بخشید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی
مطلب پیشنهادی