کارگاه بازاریابی محتوایی برگزار می‌شود

نظر به درخواست مستمر کاربران نویسش در خصوص برگزاری کارگاه‌های آموزشی اثربخش در حوزه‌ی بازاریابی محتوایی، اولین ورک‌شاپ آموزشی با همکاری مجموعه‌ی نوآفرینان برگزار خواهد شد. در این رویداد یک روزه، مبانی کلان بازاریابی محتوایی بر شمرده خواهد شد و توئمان مثال‌هایی واقعی در این جوزه بررسی می‌شود.

شرکت در این رویداد می‌تواند برای تمامی فعالان حوزه‌ی بازاریابی محتوایی، چه در مقام تولیدکننده محتوا و چه مدیران بازاریابی محتوایی کسب‌وکارهای گوناگون مفید واقع شود. این ورکشاپ در تاریخ جمعه ۱۵ دی‌ماه در پارک علم و فناوری مدرس تهران برگزار خواهد شد.

مدرس این رویداد، آقای میلاد اسلامی‌زاد هستند که پیش از این مدیریت روابط عمومی اسنپ را به عهده داشته‌اند و همینک به عنوان معاون بازاریابی (CMO) سامانه فیلم‌نت فعالند و یکی از موسسین نویسش به شمار می‌روند.

برای ثبت نام در این رویداد آموزشی یک روزه به این صفحه مراجعه کنید. همچنین با وارد کرد کد تخفیف nevisesh از ۱۵ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.

تحریریه نویسش

تحریریه وبلاگ نویسش، محتوای باکیفیت و کاربری را در حوزه‌ی تولید محتوا و بازاریابی محتوا در اختیار شما قرار می‌دهد. وبلاگ نویسش را دنبال کنید تا دانش‌تان را در این دو حوزه ارتقا بخشید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی